KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. května do 4. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Třetí letošní nářez CEC a něco navíc

Zdroj: IVRacing; foto: Wlada Novotný
Třetí letošní nářez CEC a něco navíc
23.06.2009
 

Přijeďte si zařádit s bajkem na okruh v rámci Czech Endurance Cupu, největší akce pořádané na našem území pro amatérské zájemce o jízdu s motocyklem na okruzích!

Přestaňte zkoušet svou rychlost mezi autíčkáři, náklaďáky, svodidly a štěrkem na silnici a přijďte ukázat a možná i dokázat sobě i okolí, jak dokážete být rychlí na uzavřené závodní trati! Třetí letošní podnik CEC, který se uskuteční 6.-8. července 2009 na Autodromu v Mostě, nabízí jedinečnou příležitost. Přijeďte se svézt na závodním okruhu, změřit své síly se stálými účastníky této adrenalinové zábavy a zároveň třeba zkouknout jak vůbec závodění a vůbec celá závodní procedura na tomto podniku vypadá. Třeba zjistíte, že je to právě to, po čem již dlouho toužíte! Dáme Vám jedinečnou možnost zažít něco, čeho se Vám na ulici rozhodně nedostane. Další z forem adrenalinu, souboj s časem, i se soupeři, ale co je hlavní, to všechno v bezpečí závodního okruhu! Dva již odjeté podniky letošního seriálu CEC byly velice napínavé a ukázaly, jak moc za těch pár let, co tyto amatérské akce pořádáme, dozrálo celé jezdecké pole. Spěje nejen k vyšší rychlosti, ale především k velké vyrovnanosti. Pokud vás tyto řádky nějakým způsobem oslovily, čtěte tedy dále a dozvíte se jak a za jakých podmínek se na toto ježdění dostat.

V rámci 3. podniku, který pořádáme na okruhu v Mostě ve dnech 6. -8. července, budeme mimo hlavních závodů Pirelli Motohouse Cup, CEC a CEC2 pořádat i volné tréninkové jízdy pro veřejnost.Tyto tréninky jsou otevřené jak pro jezdce, kteří se budou účastnit některého se závodů, tak pro všechny, kteří si chtějí přijet na začátku prázdnin užít mostecký okruh a zároveň i nasát atmosféru závodů, která v paddocku vládne při závodech CEC.

Na okruh do Mostu si můžete s námi přijet zatrénovat v pondělí 6.7.2009 nebo ve středu 8.7. Úterní program je vyhrazen pro druhou letošní šestihodinovku CEC.

KOMPLETNÍČASOVÝ PLÁN PODNIKU NALEZNETE NA STRÁNKÁCH WWW.CEC.CZ

PONDĚLÍ 6.7.2009
V pondělí pořádáme volné tréninky ve skupinách, kdy jezdce rozdělíme do 3 skupin podle rychlosti. Každá skupina pak během dne bude mít 6 jízd (4x20 minut a 2x30 minut). Pro účastníky závodu Pirelli Motohouse Cup budou tyto tréninky zároveň i kvalifikací pro večerní 12ti kolový závod.

STŘEDA 8.7.2009
Ve středu pořádáme volné tréninky bez rozdělení do skupin (open pitlane). A ježdění bude opravdu hodně. Pokud se rozhodnete strávit v Mostě celý den, budete mít možnost jezdit dopoledne 2x50 minut a odpoledne pak 3 hodiny v kuse (s krátkými technickými přestávkami pro čištění dráhy podle potřeby).

ALE POZOR!!!!
Počet účastníků je omezen a proto pokud máte zájem, zaregistrujte se prosím buď:

a) vyplněním přihlášky na internetu, kterou najdete na webu www.cec.cz a v níž zaškrtnete buď pondělní volné tréninky (VT31), středeční volné tréninky (VT32) anebo obojí.

b) posláním emailu na adresu ondra@cec.cz

c) nebo přijet na okruh, přijít do boxu číslo5 a vyplnit přihlášku přímo na místě.

A CENA???
Startovné na pondělních 6 jízd stojí 4 200Kč.
Startovné na středu stojí 4 200 Kč na celý den, nebo 3 000 Kč pokud se rozhodnete přijet pouze na odpoledne.

Navíc všichni, kteří se zúčastní volných jízd v pondělí nebo ve středu získají slevu ve výši 10% na nákup sady závodních pneumatik v našem pneuservisu přímo na okruhu. Sleva platí jak na pneumatiky značky Pirelli, tak na pneu značky Bridgestone.

Těším se, že se sejdeme na začátku prázdnin na okruhu v Mostě!!!


Další články sekce