KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. září do 2. října 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

TV Eurosport potvrdila rozšíření vysílání

zdroj: eurosport.com
TV Eurosport potvrdila rozšíření vysílání
16.02.2009
 

Satelitní stanice TV Eurosport potvrdila rozšířená vysílání z letošního superbikového šampionátu. Zatím však pouze pro svou britskou odnož.

Na konci loňského roku přišla televizní stanice TV Eurosport o práva na vysílání silničního Grand Prix, to a vstup britských jezdců do superbikového šampionátu, mělo zásadní vliv na rozhodování o množství vysílacích hodin z letošního světového šampionátu superbiků. Jak uvedla TV Eurosport, bude v letošním roce vysílat všechny závody v přímém přenosu, navíc v přímém přenosu bude vysílán také závod supersportů. Ze studia bude vše komentovat zkušený Tony Carter, s mikrofonem přímo v místě dění se budou pohybovat Jack Burnicle a James Whitham.

„Nemohu se dočkat prvního závodu,“ říká sám bývalý jezdec tohoto šampionátu James Whitham. „Bude to nejkvalitnější šampionát za celých 22 let jeho trvání. Jsou zde nejvyrovnanější týmy, v závodech může kdykoliv zvítězit minimálně deset různých jezdců. Je těžké říkat, kdo to bude, není tu žádný jasný favorit.“

Tato zpráva se však týká britského vysílání TV Eurosport, my ve střední Evropě zřejmě i nadále uvidíme pouze několik vybraných závodů WSBK v přímém přenosu, ostatní ze záznamu. I v letošním roce by však mělo fungovat online vysílání na internetových stránkách promotéra šampionátu, které je zcela zdarma.


Další články sekce