KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tým MDK KTM připraven na San Francisco

Tisková zpráva KTM; Foto: KTM / S. Giberson
Tým MDK KTM připraven na San Francisco
25.01.2008
 

Tovární tým MDK KTM je připraven na čtvrtý závod AMA / FIM Mistrovství světa v Supercrossu, který se zítra večer odehraje v kalifornském San Franciscu.

Nicky Wey, který v posledních dvou závodech vždy špatně odstartoval do finálové jízdy a svou ztrátu pak musel pracně likvidovat, se těší na další závod. Deváté místo v prvním anaheimském závodě, bylo jedním z jeho prozatímních nejlepších výsledků této sezóny. „Udělal jsem nezbytné změny ve svém tréninku. Můj motocykl v minulém závodě dobře fungoval a to je před San Franciscem dobrá zpráva,“ komentuje situaci Nicky Wey.

 

Další jezdec týmu MDK KTM, Justin Brayton, který nastupuje do závodů AMA Supercross Lites (250cc), trpěl poslední dny nachlazením. Nyní je již zdráv a připraven na další náročný závod. „Posledních několik dnů jsem bojoval s nachlazením, ale již by to nemělo ovlivnit můj výkon. Poslední víkend byl hodně těžký. Horečka byla tak silná, že mi vadila i nasazená přilba. Moje tělo bylo hodně unavené, víc než obvykle,“ doplňuje Justin Brayton. „Těším se na nadcházející závod, protože ten poslední se mi celkem vydařil a tak potřebuji další body.“

 

V San Franciscu, což je domácí město pro tým MDK KTM, se představí také Billy Laninovich. Další z továrních jezdců, který nastupuje do dvěstěpadesátkové třídy. Billy měl smůlu při prvním letošním závodě, ve kterém se nedokázal kvalifikovat pro finálovou jízdu. Pak ale skončil v posledních dvou závodech mezi nejlepší desítkou a i proto je logické, že ve zlepšených výkonech chce před prakticky domácím publikem uspět. „Lepším se každým týdnem, nyní se cítím na mém motocyklu dobře,“ je krátký komentář jezdce KTM.

 

 

Další články sekce