KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. listopadu do 4. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tým MS Racing zbrojí na rok 2009

Text a foto: Petr Štola
Tým MS Racing zbrojí na rok 2009
11.10.2008
 

Matěj Smrž na Hondě nebo na Triumphu? První z důležitých testů týmu MS Racing probíhá v těchto dnech na okruhu v Brně, kde jihočeský tým zkouší Ondru Ježka.

První informace o spojení mezi motocyklovým závodníkem Ondrou Ježkem a jihočeským týmem MS Racing pronikly na veřejnost těsně před superbikovým závodem v italské Vallelunze, kde poprvé usedl do sedla superbiku Honda týmu D.F.X. Racing mladý Matěj Smrž. Konkrétní podoba spolupráce nabírá na obrátkách a již tento víkend si jezdec z moravské Kuřimi poprvé vyzkoušel litrový stroj Honda CBR 1000RR, který mu na brněnském okruhu poskytl právě tým MS Racing. Ovšem není to pouze test nového jezdce, který v těchto dnech obstarává práci majitelů týmu. Další neméně důležitou věcí je zajištění angažmá dosavadního lídra týmu Matěje Smrže.

„Ondra pojede za náš tým v příštím roce FIM Superstock 1000 Cup a probíhající test v Brně potvrdil jeho kvality,“ říká Martin Smrž, jeden z majitelů týmu MS Racing. „Včera se s naší motorkou sžíval a dnes již zajel v Brně čas 2:04,9. Ovšem v současnosti nás zajímá i další kariéra Matese. Dále probíhají jednání s týmem D.F.X. Racing, kde by měl Mates startovat v mistrovství světa superbike 2009. Další jednání probíhají i s jedním týmem z Mistrovství světa supersport, který jezdí na motocyklech Triumph,“ prozradil našemu serveru pan Martin Smrž, jehož jasným cílem pro rok 2009 je umístění Matěje Smrž do kvalitního týmu a zajištění neméně kvalitních jezdců pro další práci v projektu MS Racing, jenž právě díky vynikajícím jezdcům a neméně kvalitnímu technickému personálu patří v současné době do elitní skupiny nejlepších týmu superstockového poháru třídy 1000 ccm.


Další články sekce