KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Tým ProRace zahájil sezonu 2009

ProRace
Tým ProRace zahájil sezonu 2009
21.02.2009
 

První zimní příprava týmu ProRace proběhla v první polovině února ve španělské Cartageně.

Testování se konalo ve spolupráci s německým Alphatechnikem. Celý týden se jezdilo za krásného počasí a při teplotách nad 20 stupňů. Všichni jezdci ze sebe vydali maximum a nutno podotknout, že únava na nich v pátek již byla vidět. Za Prorace se zúčastnil samozřejmě Miloš Čihák a s ním také Jirka Dorňák. Spolu s nimi se testů ještě zúčastnilo několik dalších špičkových jezdců, jako např. polští piloti Irek Sikora (AlpeAdria Superbike) a Mateusz Stoklosa (Superstock 1000 FIM - KL Intermoto), David Látr (Superstock 600 AlpeAdria - KL Intermoto) a Michal Drobný.

Miloš Čihák pojede v letošní sezóně již tradičně Mistrovství ČR ve třídě Superbike a také druhým rokem německý šampionát IDM. „Sid“ – Jirka Dorňák - pojede Mistrovství ČR také ve třídě Superbike.

„Číha“ celou velmi krátkou zimní přestávku věnoval pokračování vývoje elektroniky a testy v Cartageně byly pro něj jen potvrzením teoretických předpokladů.

Miloš Čihák: „Jsme zase o velký kus dál. Nakonec je to vidět i na tom, že elektroniku, kterou připravujeme, si do svých motorek objednal i tým KL Intermoto pro mistrovství světa Supersportů“.

Miloš Čihák nyní odlétá 23. února do Austrálie s hradeckým týmem KL Intermoto na první letošní ostrý závod, aby tam také dohlédl na správné nastavení této elektroniky pro Patrika Vostárka.


Další články sekce