KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

V Evropě Wigg a Sanz

Zdroj: UEMonline.org, foto: Repsol YPS
V Evropě Wigg a Sanz
21.07.2009
 

V polské Myślenici a italském Pragelato, pokračoval o víkendu evropský šampionát v trialu, který se pro nadcházející víkend nastěhuje k nám do Tanvaldu.

ME Pragelato (I)
ME Ženy:
  1.- Laia Sanz (SPA-Montesa) 4 tr. body
  2.- Becky Cook (GBR-Sherco) 7
  3.- Iris Krämer (GER-Scorpa) 10
  4.- Rosita Leotta (GER-Gas Gas) 24
  5.- Sandra Gomez (SPA-Gas Gas) 32

Kategorie „Ženy“ celkově 2009:
  1.- Laia Sanz (SPA-Montesa) 40 bodů
  2.- Becky Cook (GBR-Sherco) 34
  3.- Iris Krämer (GER-Scorpa) 30
  4.- Rosita Leotta (GER-Gas Gas) 26
  5.- Sandra Gomez (SPA-Gas Gas) 22

ME Youth:
  1.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 18 tr. bodů
  2.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 24
  3.- Samuele Zuccali (ITA-Beta) 26
  4.- Ismael Catalin (ITA-Gas Gas) 29
  5.- Giacomo Saleri (ITA-Beta) 32

Kategorie „Youth“ celkově 2009:
  1.- Pol Tarres (SPA-Gas Gas) 40 bodů
  2.- Jack Sheppard (GBR-Beta) 34
  3.- Ismael Catalin (ITA-Gas Gas) 28
  4.- Samuele Zuccali (ITA-Beta) 25
  5.- Giacomo Saleri (ITA-Beta) 24

ME Myślenice (PL)
ME Muži:
  1.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 23 tr. bodů
  2.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 26
  3.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 32
  4.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 39
  5.- Jack Challoner (GBR-Beta) 47
------------------------------
10.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 121

Kategorie „Muži“ celkově 2009:
  1.- Loris Gubian (FRA-Gas Gas) 52 bodů
  2.- Alfredo Gomez (SPA-Montesa) 48
  3.- Matteo Grattarola (ITA-Sherco) 47
  4.- Alexz Wigg (GBR-Beta) 41
  5.- Francesc Moret (SPA-Gas Gas)  32
------------------------------
11.- Martin Křoustek (CZE-Beta) 11

Evropský pohár Junior:
  1.- Jonathan Richardson (GBR-Beta)
  2.- Jonathan Walker (GBR-Beta)
  3.- Luca Cotone (ITA-Beta)
  4.- Pere Borrellas (SPA-Gas Gas)
  5.- Francesco Ciurana (SPA-Gas Gas)
------------------------------
13.- Dominik Wünsch (CZE-Gas Gas)
14.- Václav Brůj (CZE-Sherco)

Kategorie „Junior“ celkově 2009:
  1.- Jonathan Richardson (GBR-Beta) 57 bodů
  2.- Pere Borrellas (SPA-Gas Gas) 44
  3.- Jonathan Walker (GBR-Beta) 41
  4.- Luca Cotone (ITA-Beta) 39
  5.- Francesco Ciurana (SPA-Gas Gas) 29


Další články sekce