KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

V Jerezu na akci Bridgestonu také West

Tisková zpráva Kawasaki Racing
19.03.2008
 

Propagační akce u příležitosti zahájení prodeje pneumatik Bridgestone Battlax BT-016 se na okruhu Jerez de la Frontera zúčastnil také Australan Anthony West.

Jezdec týmu Kawasaki Racing Anthony West se zúčastnil promo akce na okruhu Jerez de la Frontera, kde japonský výrobce pneumatik Bridgestone oficiálně zahajoval prodej svého nového produktu odvozeného z technologie MotoGP. S motocyklem Kawasaki Ninja ZX-10R oblečeného právě do pneumatik Bridgestone Battlax BT-016, absolvoval West několik kol se svými kolegy ze seriálu MotoGP, kteří zde jezdili na sériových motocyklech Suzuki, Ducati a Honda.

 

„Bylo zajímavé jezdit v Jerezu na produkční motorce s novou pneumatikou Bridgestone,“ řekl poté Anthony West. „Je to něco jiného, než stále jezdit na slickách. Je dobré vidět, co všechno oni dají pro vývoj pneumatik. Byla to zajímavá akce, ale je trochu divné jezdit na normální motorce, která má jinak řazení. Musel jsem se na to docela hodně soustředit. Ovšem tato nová pneumatika je opravdu dobrá. Cítíte dobře odezvu od předního kola a když vám začne klouzat zadní,  víte jak se opravdu bude chovat. Myslím si, že na obyčejnou silniční pneumatiku je to opravdu skvělé.“

 

Další články sekce