KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 29. května do 4. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vánoční prodej vstupenek s autogramiádou Karla Abrahama

Tisková zpráva Automotodromu Brno
Vánoční prodej vstupenek s autogramiádou Karla Abrahama
10.12.2008
 

Soutěže o pozvánky na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky, prodej vstupenek za výhodné ceny i autogramiádu motocyklového jezdce Karla Abrahama nabídne prezentační stánek společnosti Automotodrom Brno v nákupním centru Olympia.

Předvánoční atmosféru v nákupním centru Olympia Brno doplní svými dárky i brněnský Automotodrom. Ve dnech 13.-14. prosince a 20.-23. prosince 2008 budou u stánku Masarykova okruhu probíhat soutěže o vstupenky na brněnský podnik MotoGP. Vždy od 14:00 do 17:00 hodin budou mít zájemci možnost vyhrát celkem 14 vstupenek na Cardion ab Grand Prix České republiky 2009. Ve vybrané dny navíc proběhne autogramiáda brněnského motocyklového jezdce Karla Abrahama, stálého účastníka Mistrovství světa silničních motocyklů.

V uvedené dny bude na stánku Automotodromu Brno vždy od 10:00 do 19:00 hodin probíhat prodej vstupenek na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky se speciálními vánočními bonusy. V prodeji bude i zboží z Fan Shopu brněnského okruhu.

Podrobné informace o celkovém programu předvánoční akce, včetně ceníku vstupenek na GP ČR, naleznete na stránkách Automotodromu Brno.


Další články sekce