KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. září do 26. září 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Víkendová plochá dráha (35kt)

Ilustrační foto: Petr Štola
Víkendová plochá dráha (35kt)
31.08.2009
 

Víkend v ploché dráze s pořadovým číslem 35 přinesl boje juniorů, ale i souboj o Zlatou přilbu SNP.

MČR družstev juniorů – Mšeno
1.- Grepl PDK Mšeno – 27 bodů
Maciej Piaszczynski, PL (2,1,1,1) 5 + 2 v sem. + 2 ve finále
Filip Šitera (3,3,3,3) 12 + 3 v sem. + 3 ve finále
Pavel Fuksa – náhradník

2.- PK Plzeň – 20 bodů
Michael Hádek (0,2,2,3) 7 + 3 v sem. + 0 ve finále
Jan Holub (2,1,3,1) 7 + 2 v sem. + 1 ve finále

3.- AK Markéta Praha – 11 bodů
Pavol Pučko (2,3,2,2) 9 + 1 v semifinále
Jakub Fencl (1,0,0,0) 1 + 0 v semifinále
Jiří Brummer – náhradník

4.- AK Slaný – 11 bodů
Michal Dudek (1,2,0,2) 5 + 0 v semifinále
Roman Čejka (0,1,3,1) 5 + 1 v semifinále

5.- AMK ZP Pardubice – 9 bodů
Václav Milík (3,2,1,3) 9
René Vidner (0,0,0,0) 0

Konečné pořadí šampionátu družstev juniorů 2009
1.- PK Plzeň – 22 (111) bodů
2.- AK Markéta Praha – 18 (86)
3.- Grepl PDK Mšeno – 14 (74)
4.- AK Slaný – 13 (69)
5.- AMK ZP Pardubice – 7 (45)

MČR juniorů – Divišov
  1.- Martin Vaculík, SK (3,3,3,3,3) 15 bodů
  2.- Filip Šitera (3,2,3,3,1) 12+3
  3.- Václav Milík (2,3,2,3,2) 12+2
  4.- Matěj Kůs (3,0,3,2,3) 11
  5.- Pavol Pučko (2,2,2,2,3) 11
  6.- Michael Hádek (2,3,3,1,1) 10
  7.- Jakub Fencl (3,3,1,1,1) 9
  8.- Jan Holub (2,2,1,2,0) 7
  9.- Martin Gavenda (1,1,2,1,2) 7
10.- Jiří Brummer (0,2,1,1,2) 6
11.- Denis Wienke, D (1,1,2,2,0) 6
12.- Roman Čejka (0,1,1,3,0) 5
13.- René Vidner (1,0,0,0,3) 4
14.- Jaroslav Hladký (0,0,0,0,2) 2
15.- Michal Dudek (1,0,-,-,-) 1

Průběžné pořadí:
  1.- Martin Vaculík – 30 bodů
  2.- Pavol Pučko – 23
  3.- Michael Hádek – 23
  4.- Matěj Kůs – 22
  5.- Filip Šitera – 21
  6.- Martin Gavenda – 21
  7.- Václav Milík – 19
  8.- Jan Holub – 18
  9.- Michal Dudek – 16
10.- Denis Wienke – 15

Zlatá přilba SNP – Žarnovica (SVK)
  1.- Martin Vaculík, SVK (4,4,4,4) 16 + 1. v sem. + 1. ve finále
  2.- Tomáš Suchánek, CZE (2,4,3,4) 13 + 1. v sem. + 2. ve finále
  3.- Jan Holub, CZE (3,2,4,3) 12 + 3. v sem. +1. v opravě + 3. ve finále
  4.- Martin Málek, CZE (4,4,4,4) 16 + 3. v sem. +2. v opravě + 4. ve finále
  5.- Richard Wolff, CZE (3,3,3,2) 11 + 2. v sem. + 5. ve finále
  6.- Max Gregorič, SLO (4,1,1,3) 9 + 2. v sem. + 6. ve finále
  7.- Mattia Carpanesse, ITA (3,1,1,3) 8 + 4. v sem. + 3. v opravě
  8.- Jaroslav Petrák, CZE (2,3,2,2) 9 + 5. v sem. + 4. v opravě
  9.- Alessandro Novello, ITA (4,4,1,1) 10 + 5. v sem. + 5. v opravě
10.- Ján Hlabrín, SVK (2,2,1,4) 9 + 4. v sem. + 6. v opravě
11.- Ronny Weis, GER (1,3,2,2) 8
12.- Damian Celmer, POL (1,0,4,1) 6
13.- Vladimír Višváder, SVK (3,3,0,0) 6
14.- Shandor Tyhanyii, HUN (2,0,3,1) 6
15.- Kamil Pulczynski, Polsko (1,1,3,1) 6
16.- Lukas Simon, AUT (0,2,0,3) 5
17.- Matija Duh, SLO (0,2,2,0) 4
18.- Manuel Novotny, AUT (1,0,0,2) 3
19.- Robert Nagy, HUN (0,1,2,0) 3
20.- Milen Manev, BUL (0,0,0,0) 0


Další články sekce