KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. března do 2. dubna 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Vstupenky na brněnský podnik MotoGP za výhodné ceny

Tisková zpráva Automotodromu Brno
Vstupenky na brněnský podnik MotoGP za výhodné ceny
11.07.2008
 

Vstupenky na nejnavštěvovanější podnik seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů jsou nyní v prodeji za výhodné ceny. Víkendovou vstupenku na přírodní tribuny lze v předprodeji zakoupit za příznivých 890,-Kč. Předprodej vstupenek na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky a tedy i jedinečná šance nakoupit lístky za nižší ceny končí 24.července 2008.

„Na Grand Prix se do Brna chystá tradičně spousta Maďarů, Němců a Rakušanů, ale i Slováků a Poláků. Vzhledem ke zvýšenému zájmu o trička v českých barvách z našeho FanShopu ale věříme, že domácí diváci ty zahraniční znovu početně porazí a podpoří české jezdce bouřlivou domácí kulisou,“ hodnotí průběh předprodeje vstupenek na podnik Cardion ab Grand Prix České republiky výkonná ředitelka okruhu, Ivana Ulmanová.

 

Dva české účastníky seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů třídy 250ccm, Karla Abrahama a Lukáše Peška, dalšího českého jezdce, Jakuba Kornfeila, v závodě Red Bull MotoGP Rookies Cup a samozřejmě celou plejádu světových hvězd v čele s Casey Stonerem, Valentinem Rossim či Lorisem Capirossim mohou po celý víkend od 15. do 17.srpna 2008 sledovat návštěvníci podniku Cardion ab Grand Prix České republiky 2008 na brněnském Automotodromu.

 

Stálice i nováčci motocyklového nebe se českému publiku představí v celkem osmi volných trénincích, sedmi kvalifikacích a čtyřech závodech protkaných napínavými souboji o mistrovské body. Vstupenky na tuto skvělou podívanou je do 24.července 2008 možno zakoupit za výhodné ceny. Například třídenní vstupenka na přírodní tribuny stojí v předprodeji pouhých 890,-Kč (na místě pak zájemce přijde na 1150,-Kč).

 

Příznivci sedadlových tribun mohou stejně jako loni vybírat ze šesti tribun: T1, T2, T3, T4, T5 a T6. Tribuna T6 je ale v letošním roce vyšší a strmější: výškový rozdíl mezi jednotlivými řadami je 30cm a první řada je ve výšce 215cm (oproti 120cm v loňské sezóně). Navíc bude letos přímo naproti tribuně T6 umístěna velkoplošná obrazovka.

 

Další výhody jsou letos připraveny pro juniory a seniory. Takzvanou Junior kartu za zvýhodněnou cenu je možné zakoupit dítěti mladšímu 14 let, ale nově i nezletilému, jehož výška nepřesahuje 140cm. Senioři narození do roku 1941 včetně mají vstup na přírodní tribuny zcela zdarma. Děti do 6 let v doprovodu dospělého mají vstup na všechny tribuny zdarma, na sedadlových tribunách však nemají děti do 6 let nárok na vlastní sedadlo.

 

Novinkou letošního roku jsou speciální vstupenky VIP T1 a VIP GOLF platné v sobotu a v neděli. Obě tyto vstupenky zahrnují vstup do VIP stanu, občerstvení, výhled na dráhu a velkoplošnou obrazovku i volný vstup na všechny přírodní tribuny. Vstupenka VIP GOLF navíc zahrnuje parkovací kartu, VIP T1 zase umožňuje vstup na speciální sedadlovou tribunu vyhrazenou pro VIP hosty.

 

Kompletní seznam cen vstupenek a jejich umístnění naleznete na oficiálních stránkách Automotodromu Brno.

 

Další články sekce