KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Zájezd do Imoly na SBK

Text: Stargater, Foto: osobní
Zájezd do Imoly na SBK
22.07.2009
 

Ti z Vás, kteří chtějí společně s fanklubem Jakuba a Matěje Smrže vyrazit do Imoly na SBK, je potřeba si pozorně přečíst následující řádky.

Jelikož nás již tlačí čas, je potřeba v prvním případě uhradit zálohu za ubytování a za dopravu dodavatelům, kteří nám dali deadline do 31.července. Tzn. ČÁSTKU 1500 CZK,- buď složit osobně do neděle 26.července Stargaterovi (Josef Valihrach), toho najdete po celý víkend na tribuně C ve fanklubu #96, nebo můžete částku (po domluvě) zaslat na účet do středy 29.července tak, aby již ve středu byla záloha na účtu. Ještě bych chtěl podotknout, že se jedná o zálohu na cestu a ubytování. Celková cena za tyto dvě složky celého zájezdu se bude pohybovat kolem čtyř tisíc korun +/-. K tomu je potřeba si připočítat víkendovou vstupenku a poplatek za stravu v hospitality. Předpoklad je, že komplet cena bude do sedmi tisíc korun.

Ubytování je zajištěno ve 4-hvězdičkovém hotelu poblíž Imoly, klimatizované dvoulůžkové pokoje se snídaní. Po celou dobu zájezdu vám bude k dispozici luxusní autobus s klimatizací, minibarem, wc, dvd.

Další články sekce