KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. ledna do 5. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Zdeněk Brabec děkuje za podporu

Text a foto: Petr Štola
Zdeněk Brabec děkuje za podporu
12.09.2009
 

Těžkou havárií ukončil letošní sezonu kandidát na titul Mistra ČR Zdeněk Brabec, který z pádu na okruhu Hungaroring vyšel s celkem patnácti zlomeninami na různých místech svého těla. Zděndovi po zveřejnění našeho článku o Mistrovství ČR na Hungaroringu začaly chodit zprávy s jediným mottem přáním brzkého uzdravení. Zděnda Brabec vám nyní všem děkuje za podporu.

Jak už se na stránkách www.moto-racing.cz objevilo, měl jsem ve volném tréninku Alpe Adria na Hungači těžkou havárku. V "Massove zatáčce"  mi selhaly brzdy a balíky před svodidly otestovaly pevnost mých kosti. Nutno dodat, ze obě nohy, kolena, pravá ruka a hrudník tento souboj prohrály na celé čáře...

Po cely týden v budapešťské Peterfy Korhaz a i nyní, kdy už jsem ve "své" Znojemské nemocnici, mi denně chodí spousta smsek, zprav a emailu.

Jsou od mých kamarádů z tratě, soupeřů, fanoušků, lidí od motorek... Chtěl bych prostřednictvím www.moto-racing.cz moc poděkovat. Vaše podpora, přání, prostě jen to, že jste si na mě vzpomněli, mě ohromě pomáhá a dodává sil do dalších nelehkých bojů. Čeká mě teď další "vytrvalostní závod" a i díky vám  je to už teď jednodušší.

Děkuju - Vám všem!

Zdeněk Brabec


Další články sekce