KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Zklamání pro Repsol Honda Team

Tisková zpráva Repsol YPF
Zklamání pro Repsol Honda Team
17.08.2008
 

Pouze s Danielem Pedrosou nastoupil tovární tým Hondy do závodu MotoGP v Brně, ovšem až poslední bodované místo jistě manažery HRC nepotěšilo.

Nedostatek přilnavosti pneumatik stál za výsledkem továrního pilota Hondy Daniela Pedrosy, který navzdory dobrému startu dokončil závod MotoGP až na posledním bodovaném místě. Po letní přestávce všichni doufali, že pneumatikářská firma Michelin přiveze do Brna konkurenceschopné pneumatiky, nicméně ta s sebou do Brna vzala nekonkurenční pneumatiky jak do vody, tak i do sucha. Tým Repsol Honda tak nyní čeká tvrdá práce při testech, ale i při dalších závodech.

Daniel Pedrosa (15. místo, +1:37,038):
„Tento víkend je kompletně pohromou. Dnešní závod byl zřejmě nejhorší v mé kariéře. Dnes jsem dokonce nedokázal závodit, pouze jsem jezdil na motorce. Jezdil jsem hrozně pomalu, cítil jsem se nemohoucně. Chtěl jsem zastavit, ale stále jsem se držel na bodech. Nyní opravdu potřebujeme drastické zlepšení pneumatik. Neměl jsem žádnou přilnavost vepředu ani vzadu, a to od startu až do cíle. Málem jsem dvakrát havaroval, takže jsem se nakonec zaměřil pouze na dokončení závodu.“


Další články sekce