KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. listopadu do 27. listopadu 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Zklamaný Lampkin po Marseille

Text: Ondřej Ježek, Foto: HondaProImages.com
Zklamaný Lampkin po Marseille
26.01.2008
 

Dougie Lampkin prožil ve svém debutu na tovární Betě velké zklamání, když dokončil úvodní závod MS v halovém trialu v Marseille až na sedmém, předposledním místě.

Ačkoli měl Dougie velmi málo času adaptovat se na nový stroj, přijel několikanásobný světový šampión do Francie plný sebevědomí poté, co absolvoval dvoutýdenní intenzivní trénink v okolí Barcelony.

Nicméně Lampkinův čas strávený na novém dvoutaktu byl omezen pouze na venkovní prostředí a opravdový křest ohněm jej čekal až při prvním podniku v Marseille.

Dvě nuly v úvodních dvou sekcích dávali Dougiemu solidní naději na úspěch, ale po čtyřech nejvyšších trestech v dalších pěti sekcích se propadl a ztratil tak naději na finále.

Skleslý Lampkin byl nucen zúčastnit se finále pouze jako divák a poté odcestoval zpět domů do Španělska.

 

Dougie nyní stráví dva týdny testováním a tréninkem a plánuje výlet do Itálie. Poté se vrátí do Barcelony kde se již za týden koná druhý závod halového MS.

 

Dougie Lampkin:

"Byl to pro mě těžký závod. Je to zvláštní, cítil jsem se skvěle, poslední týdny jsem byl se svou jízdou spokojený. Během závodu jsem se necítil nervózní, ale zřejmě jsem byl. Po prvních dvou sekcích mé ruce ztuhly a těžce se mi mačkala spojka. Už je to za námi. Jediné co teď chci, je soustředit se na Barcelonu a dosáhnout lepšího výsledku."

 


Další články sekce