KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Změna termínu CEC - Lausitzring

Text a foto: Vladimír Novotný
Změna termínu CEC - Lausitzring
11.05.2009
 

Druhý letošní závod CEC je za dveřmi. Odebereme se na jeden z novějších německých okruhů - Eurospeedway Lausitz. Okruh, který bude pro většinu účastníků novým a nepoznaným územím. To slibuje opět velmi napínavý a vyrovnaný adrenalinový závod.

Nám se hladina adrenalinu zvedla už dva týdny před závodem, když jsme dostali zprávu, že musíme o jeden den posunout termín konání akce - z 18.-19.5 na 19.-20.5, tedy z pondělí/úterý na úterý/středu. Tuto zprávu jsme dostali minulý čtvrtek, během brněnské šestihodinovky.

Co k tomu říct na vysvětlenou …

Termín na Lausitzringu nám byl ze strany okruhu změněn už jednou na počátku letošního roku. Po této změně jsme až do minulého týdne pracovali s písemně potvrzeným konečným termínem květen 18. a 19. V kalendáři okruhu je ale zapsán termín úterý 19. a středa 20. s tím, že pondělí 18. je ze strany okruhu potvrzené předběžně. Tuto skutečnost jsme se dozvěděli až v průběhu tohoto týdne při pátrání po příčině změny termínu akce na poslední chvíli. Naše týdenní snaha o domluvu se školou formulových pilotů, které okruh minulý týden přidělil termín 18.5, vyšla naprázdno. Nezbývá nám tedy nic jiného, než posunout o jeden den naši akci.

Tolik na vysvětlenou. Velice se omlouváme všem účastníkům závodu, ale dostali jsme se do situace, kterou jsme ani neměli důvod předvídat a kterou nejsme schopni ovlivnit.

Na základě této termínové změny jsme upravili i program 2. Podniku PMC a CEC.

Více informací naleznete na www.cec.cz


Další články sekce