KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR endurosprint 2020 – Mšeno

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR endurosprint 2020 – Mšeno
31.08.2020
 

O uplynulém víkendu se ve středočeském Mšeně konalo páté kolo Mistrovství ČR v endurosprintu.


V sobotu a v neděli se v středočeském Mšeně jel pátý závod Mistrovství ČR v endurosprintu. V sobotu byl absolutně nejrychlejší Patrik Markvart, který tak ovládl také kategorii E2. V neděli pak zajel nejlépe Jaromír Romančík, tedy další jezdec kategorie E2. Ve slabší kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Němec Yank Spachnüller, v neděli se pak z vítězství radoval Matyáš Chlum. V nejsilnější kategorii E3 si dvě vítězství opět připsal Jiří Hádek. Hodnocení juniorů v sobotu opanoval Adolf Živný, v neděli pak Kryštof Kouble.

MČR enduro sprint 2020 – Mšeno

Absolutní pořadí – sobota
1. Patrik Markvart (Husqvarna) 56:21,42
2. Kryštof Kouble (Sherco) 56:24,37
3. Jaromír Romančík (KTM) 56:32,84
4. Yank Spachnüller (GER, KTM) 57:13,57
5. Jiří Hádek (KTM) 57:28,38
6. Adolf Živný (Husqvarna) 57:32,75
7. Eduard Hübner (GER, KTM) 57:46,85
8. Matyáš Chlum (Husqvarna) 57:57,44
9. Jakub Horák (Husqvarna) 58:05,96
10. Robert Friedrich (KTM) 58:07,18

Kategorie E1 – sobota
1. Yank Spachnüller (GER, KTM) 57:13,57
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 57:57,44
3. Jakub Horák (Husqvarna) 58:05,96
4. Robert Friedrich (KTM) 58:07,18
5. Rudolf Plch (Sherco) 58:08,64

Kategorie E2 – sobota
1. Patrik Markvart (Husqvarna) 56:21,42
2. Kryštof Kouble (Sherco) 56:24,37
3. Jaromír Romančík (KTM) 56:32,84
4. Adolf Živný (Husqvarna) 57:32,75
5. Eduard Hübner (GER, KTM) 57:46,85

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 57:28,38
2. Jakub Šefr (Beta) 59:00,36
3. Marek Borák (Beta) 1:00:06,89
4. Václav Nedvěd (KTM) 1:00:22,07
5. Eduard Vyšanský (Beta) 1:1:01:38,76

Kategorie Junior – sobota
1. Adolf Živný (Husqvarna) 57:32,75
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 57:57,44
3. Robert Friedrich (KTM) 58:07,18
4. Rudolf Plch (Sherco) 58:08,64
5. Matěj Škuta (Beta) 58:32,64



Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 52:45,22
2. Kryštof Kouble (Sherco) 53:14,65
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 53:58,15
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 53:58,99
5. Jiří Hádek (KTM) 54:01,37
6. Eduard Hübner (GER, KTM) 54:04,19
7. Adolf Živný (Husqvarna) 54:09,81
8. Yank Spachnüller (GER, KTM) 54:18,73
9. Rudolf Plch (Sherco) 54:34,18
10. Robert Rieder (GER, KTM) 54:34,73

Kategorie E1 – neděle
1. Matyáš Chlum (Husqvarna) 53:58,15
2. Yank Spachnüller (GER, KTM) 54:18,73
3. Rudolf Plch (Sherco) 54:34,18
4. Robert Rieder (GER, KTM) 54:34,73
5. Robert Friedrich (KTM) 55:17,62

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 52:45,22
2. Kryštof Kouble (Sherco) 53:14,65
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 53:58,99
4. Eduard Hübner (GER, KTM) 54:04,19
5. Adolf Živný (Husqvarna) 54:09,81

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (KTM) 54:01,37
2. Jakub Šefr (Beta) 56:00,46
3. Marek Borák (Beta) 57:06,47
4. Eduard Vyšanský (Beta) 57:33,31
5. Václav Nedvěd (KTM) 57:55,52

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 53:14,65
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 53:58,15
3. Adolf Živný (Husqvarna) 54:09,81
4. Rudolf Plch (Sherco) 54:34,18
5. Robert Friedrich (KTM) 55:17,62
 


Další články sekce MČR