KALEND┴ě AKC═

Zßvody u nßs i v zahraniŔÝ v obdobÝ od 29. Ŕervna do 5. Ŕervence 2020.
otev°Ýt kalendß°

VIDEO TŢDNE

Każdř třden novÚ video, kterß pro vßs hledßme.

ukßzat videa

NEJ╚TEN╠Ję═

M╚R endurosprint 2020 – UhlÝ°skÚ Janovice

Foto: Jan Kobz߲
M╚R endurosprint 2020 – UhlÝ°skÚ Janovice
07.06.2020
 

FOTOGALERIE - MistrovstvÝ ╚R v endurosprintu o uplynulÚm vÝkendu ukonŔilo domßcÝ endurovou koronavirovou pauzu.


V sobotu a v nedýli se v Uhlí°ských Janovicích jel úvodní závod Mistrovství ╚R v endurosprintu a nutno dodat, że byl na úvod endurové sezony velmi kvalitný obsazen, kdyż nechybýli nap°íklad skvýle jezdící David Cyprián, výborný slovenský „Dakarista“ Štefan Svitko, Ŕi bývalý motokrosa°i Jaromír RomanŔík s Petrem Smítkou, ale i frestylista Libor Podmol. Z celkového vítýzství se první i druhý den radoval David Cyprián, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E3 a E-Junior. V kategorii E1 si dvý vítýzství p°ipsal Matýj Škuta, zatímco v st°ední kategorii E2 dvakrát zvítýzil Štefan Svitko.

M╚R enduro sprint 2020 – Uhlí°ské Janovice

Absolutní po°adí – sobota
1. David Cyprián (KTM) 43:59,80
2. Štefan Svitko (SVK, KTM) 44:05,34
3. Jaromír RomanŔík (KTM) 44:41,39
4. Petr Smítka (Husqvarna) 45:01,52
5. Ji°í Hádek (KTM) 45:54,08
6. Matýj Škuta (Beta) 46:21,45
7. Patrik Markvart (Husqvarna) 47:00,41
8. Rudolf Plch (Sherco) 47:28,82
9. Ján Strapec (SVK, KTM) 47:31,45
10. Lukáš KuŔera (KTM) 48:03,80

Kategorie E1 – sobota
1. Matýj Škuta (Beta) 46:21,45
2. Rudolf Plch (Sherco) 47:28,82
3. Ján Strapec (SVK, KTM) 47:31,45
4. Lukáš KuŔera (KTM) 48:03,80
5. Jakub Marek (Yamaha) 48:19,05

Kategorie E2 – sobota
1. Štefan Svitko (SVK, KTM) 44:05,34
2. Jaromír RomanŔík (KTM) 44:41,39
3. Petr Smítka (Husqvarna) 45:01,52
4. Jan Vašta (Husqvarna) 48:26,27
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 49:50,49

Kategorie E3 – sobota
1. David Cyprián (KTM) 43:59,80
2. Ji°í Hádek (KTM) 45:54,08
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 47:00,41
4. Václav Nedvýd (KTM) 48:24,35
5. Jakub Šefr (Beta) 48:45,81

Kategorie Junior – sobota
1. David Cyprián (KTM) 43:59,80
2. Matýj Škuta (Beta) 46:21,45
3. Rudolf Plch (Sherco) 47:28,82
4. Ján Strapec (SVK, KTM) 47:31,45
5. Jakub Marek (Yamaha) 48:19,05




Absolutní po°adí – nedýle
1. David Cyprián (KTM) 1:07:11,14
2. Štefan Svitko (SVK, KTM) 1:08:12,61
3. Matýj Škuta (Beta) 1:09:44,86
4. Ji°í Hádek (KTM) 1:10:00,02
5. Jaromír RomanŔík (KTM) 1:11:17,21
6. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:11:58,37
7. Jan Vašta (Husqvarna) 1:14:55,63
8. Václav Nedvýd (KTM) 1:15:06,48
9. Lukáš KuŔera (KTM) 1:16:31,44
10. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:18:23,90

Kategorie E1 – nedýle
1. Matýj Škuta (Beta) 1:09:44,86
2. Lukáš KuŔera (KTM) 1:16:31,44
3. Ján Strapec (SVK, KTM) 1:19:44,35
4. Jakub Marek (Yamaha) 1:29:04,44
5. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:36:39,46

Kategorie E2 – nedýle
1. Štefan Svitko (SVK, KTM) 1:08:12,61
2. Jaromír RomanŔík (KTM) 1:11:17,21
3. Jan Vašta (Husqvarna) 1:14:55,63
4. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:18:23,90
5. Ond°ej Havrda (KTM) 1:27:49,56

Kategorie E3 – nedýle
1. David Cyprián (KTM) 1:07:11,14
2. Ji°í Hádek (KTM) 1:10:00,02
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 1:11:58,37
4. Václav Nedvýd (KTM) 1:15:06,48
5. Jakub Šefr (Beta) 1:21:50,00

Kategorie Junior – nedýle
1. David Cyprián (KTM) 1:07:11,14
2. Matýj Škuta (Beta) 1:09:44,86
3. Ján Strapec (SVK, KTM) 1:19:44,35
4. Eduard Vyšanský (Beta) 1:26:13,48
5. Ond°ej Havrda (KTM) 1:27:49,56
 


Dal╣Ý Ŕlßnky sekce M╚R