KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. prosince do 11. prosince 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR endurosprint 2022 – Dobřany

Ilustrační foto: Jiří Jonáš
MČR endurosprint 2022 – Dobřany
26.10.2022
 

Závěrečné kolo Mistrovství ČR v endurosprintu o uplynulém víkendu proběhlo v Dobřanech.


V sobotu a v neděli se v Dobřanech jel závěrečný závod Mistrovství ČR v endurosprintu. V sobotu i v neděli se celkovým vítězem stal Matěj Škuta, který s perfektně připraveným motocyklem Beta KBS Teamu vyhrál také kategorii E2 a Junior. V kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Zdeněk Pitel, v neděli se radoval Němec Janik Spachnüller. V kategorii E3 dvakrát slavil Jaroslav Kalný.
Republikovými šampióny se stali Kryštof Kouble (Absolutní a E2), Janik Spachnüller (E1), Jaroslav Kalný (E3) a Matěj Škuta (Junior).

MČR enduro sprint 2022 – Dobřany

Absolutní pořadí – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 48:23,72
2. Jaroslav Kalný (Sherco) 49:09,25
3. Matyáš Chlum (Sherco) 49:26,36
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 49:39,87
5. Kryštof Kouble (Husqvarna) 49:44,57
6. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 49:56,54
7. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:27,18
8. Jakub Hroneš (Husqvarna) 51:28,44
9. Ondřej Havrda (KTM) 51:55,71
10. Lukáš Hedrlín (KTM) 52:08,29

Kategorie E1 – sobota
1. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 49:56,54
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:27,18
3. Ondřej Havrda (KTM) 51:55,71
4. Lukáš Hedrlín (KTM) 52:08,29
5. Radek Bezdekn(KTM) 53:52,73

Kategorie E2 – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 48:23,72
2. Matyáš Chlum (Sherco) 49:26,36
3. Kryštof Kouble (Husqvarna) 49:44,57
4. Jakub Hroneš (Husqvarna) 51:28,44
5. Jan Matějka (Sherco) 59:38,59

Kategorie E3 – sobota
1. Jaroslav Kalný (Sherco) 49:09,25
2. Robert Friedrich (Gas Gas) 49:39,87
3. Filip Fiala (KTM) 52:41,73
4. Václav Nedvěd (Husqvarna) 53:17,57
5. Michal Volena (TM) 54:13,93

Kategorie Junior – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 48:23,72
2. Jaroslav Kalný (Sherco) 49:09,25
3. Matyáš Chlum (Sherco) 49:26,36
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 49:39,87
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 49:56,54




Absolutní pořadí – neděle
1. Matěj Škuta (Beta) 1:37:08,49
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:38:55,16
3. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:39:04,02
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:40:00,46
5. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:40:46,42
6. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:41:00,23
7. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:42:54,69
8. Ondřej Havrda (KTM) 1:43:18,97
9. Lukáš Hedrlín (KTM) 1:45:49,83
10. Filip Fiala (KTM) 1:46:00,01

Kategorie E1 – neděle
1. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:40:46,42
2. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:41:00,23
3. Ondřej Havrda (KTM) 1:43:18,97
4. Lukáš Hedrlín (KTM) 1:45:49,83
5. Jiří Halama (KTM) 1:47:24,41

Kategorie E2 – neděle
1. Matěj Škuta (Beta) 1:37:08,49
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:38:55,16
3. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:42:54,69
4. Jan Matějka (Sherco) 1:58:43,04

Kategorie E3 – neděle
1. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:39:04,02
2. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:40:00,46
3. Filip Fiala (KTM) 1:46:00,01
4. Václav Nedvěd (Husqvarna) 1:46:33,56
5. Michal Volena (TM) 1:48:45,12

Kategorie Junior – neděle
1. Matěj Škuta (Beta) 1:37:08,49
2. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:38:55,16
3. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:39:04,02
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:40:00,46
5. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:40:46,42
 


Další články sekce MČR