Závody u nás i v zahraničí v období od 7. června do 13. června 2021.

1 2 3 4 5 ... 1832
ROAD RACING » ME

FIM CEV Repsol 2021 – Barcelona

Španělský okruh Catalunya hostil třetí kolo letošního juniorského světového šampionátu Moto3 a evropské mistrovství Moto2 a Talent Cup.

14.06.2021
MOTOCROSS » Grand Prix

MXGP Rusko 2021 – Orlyonok

V ruském Orlyonoku zařala letošní motokrosová Grand Prix, první na řadě byla GP Ruska.

14.06.2021
SPEEDWAY » ME

ME Jednotlivců, MS Juniorů

Jan Kvěch postoupil do finálové série juniorského mistrovství světa.

14.06.2021
ROAD RACING » WSBK

Vydařený víkend pro Ducati

Vydařený víkend na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu absolvovali jezdci továrního týmu italské Ducati.

13.06.2021

Oliver König v neděli na bodech

König bral v supersportech první body. V Misanu dojel na skvělém osmém místě

13.06.2021

Smrž Racing po neděli v Misanu

José Luis Perez Gonzalez jedenáctý v dramatickém závěru. Victor Rodriguez opět obětí nezaviněné kolize.

13.06.2021
ROAD RACING » MotoGP

Bagnaia: Zarco není překvapením

Francesco Bagnaia komentoval dosavadní výkony jezdce satelitního týmu - Johanna Zarca.

13.06.2021

Rinaldi zvítězil v domácím závodě

Michael Rinaldi vybojoval v první superbikové jízdě v Ducati fantastické vítězství, jeho týmový kolega Scott Redding dojel čtvrtý.

13.06.2021
MOTOCROSS » Ostatní

JIROMOTO Cup Vysočina 2021 - Chotěboř

FOTOGALERIE z motokrosového poháru JIROMOTO Cup Vysočina, který se jel na trati v Chotěboři.

13.06.2021
ROAD RACING » Národní série

IDM Most 2021 (sobota)

FOTOGALERIE ze sobotního IDM na okruhu v Mostě.

13.06.2021
ROAD RACING » Ostatní

Max Repák exceloval v Misanu

Slovenský pilot Maxim Repak exceloval v prvním víkendu poháru Yamaha bLU cRU a z Misana odjíždí jako vedoucí jezdec průběžné klasifikace.

13.06.2021

WSBK Misano 2021 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – Výsledky nedělních závodů z okruhu v italském Misanu, kde tento víkend proběhlo třetí kolo WSBK 2021.

13.06.2021

Oliver König po prvním závodě v Misanu

König v prvním závodě v Itálii skončil na 24. místě. V neděli se chce držet s nejlepšími.

12.06.2021

Smrz Racing po sobotním Misanu

José Luis Perez Gonzalez druhý na startovním roštu, heroické Top-10 pro Victora Rodrigueze.

12.06.2021

Sedmé podium sezony pro Reu

Jonathan Rea v dnešním prvním superbikovém závodě na okruhu Marca Simoncelliho v Misanu vybojoval sedmé podium letošní sezony.