Závody u nás i v zahraničí v období od 13. září do 19. září 2021.

1 2 3 4 5 ... 1868
ROAD RACING » MotoGP

Rossi prožil předposlední domácí závod

Valentino Rossi skončil v předposlední domácí GP v Misanu sedmnáctý, Amdrea Dovizioso se do MotoGP vrátil 21. místem.

20.09.2021

Piloti Tech3 KTM v Misaně bez bodů

Komplikovaná Grand Prix San Marina pro tým Tech3 KTM Factory Racing.

20.09.2021

Bastianini má premiérové MotoGP pódium

Ital Enea Bastianini skončil v GP San Marina třetí, jeho krajan Luca Marini byl devatenáctý.

20.09.2021

Další triumf Bagnaia

Ital Francesco Bagnaia vyhrál druhý závod MotoGP v řadě, Jack Miller bere body za páté místo.

20.09.2021

Quartararo získal důležité body

Fabio Quartararo skončil v Grand Prix San Marina druhý, Franco Morbidelli se v tovární premiéře dostal na 18. místo.

20.09.2021
TRIAL » MS

MS v trialu 2021 – Portugalsko

Závěrečné kolo Hertz FIM Trial World Championship proběhlo v portugalském Gouveia.

Repákovu šancu na titul zmaril súper

Slovenský pretekár Maxim Repák cestoval do španielskej Barcelony ako jeden z favoritov na celkové prvenstvo v seriáli Yamaha R3 bLU cRU European Cup, keď na vedúceho Španiela Juliana Girala strácal len desať bodov.

19.09.2021
ROAD RACING » WSBK

Oliver König v neděli třináctý

König veze z Barcelony body za třinácté místo. Pro lepší umístnění chyběla odvaha.

19.09.2021
ROAD RACING » Národní série

All Japan 2021 – Autopolis

Poslední kolo letošního japonského národní šampionát superbiků se odehrálo na okruhu Autopolis.

19.09.2021
ROAD RACING » Přírodní tratě

IRRC 2021– Frohburg

V rámci 58. ročníku závodů na přírodním okruhu Frohburger se konalo závěrečné kolo International Road Racing Championship.

19.09.2021
ROAD RACING » MS Endurance

Tým SERT vyhrál Bol d´Or 2021

Tovární tým Suzuki - úřadující šampión a vítěz Bol d'Or 2019 - vybojoval skvělé vítězství před Moto Ain s Yamahou a úžasným superstockovým týmem BMRT 3D Maxxess Nevers s Kawasaki.

19.09.2021

Piloti Smrž Racing v Barceloně nebodovali

Skvělý výkon v podání José Luise, Victor Rodriguez 20. z 33. pozice na startu.

19.09.2021
ROAD RACING » Moto3

Filip Salač závodu v Misanu nedokončil

V neděli 19. září vyvrcholil letošní čtrnáctý závod světového šampionátu silničních motocyklů. V závodě nechyběl v kategorii Moto3 Filip Salač, český reprezentant a člen ACCR Czech Talent Teamu Autoklubu České republiky. Ten do závodu startoval z deváté řady a v prvních kole...

19.09.2021

FIM CEV Repsol 2021 – Misano

V rámci GP San Marina se konal i jeden závod juniorského světového šampionátu Moto3.