vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. srpna do 9. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2020 – Jinín

Ilustrační foto: Jan Kobzáň
MČR endurosprint 2020 – Jinín
13.07.2020
 

V jihočeském Jiníně pokračovalo třetím kolem Mistrovství ČR v endurosprintu.


V sobotu a v neděli se v jihočeském Jiníně jel třetí závod Mistrovství ČR v endurosprintu, kde se opět skvěle představili bývalý motokrosaři Jaromír Romančík s Petrem Smítkou. Z celkového vítězství se první i druhý den radoval Jaromír Romančík, který tak dvakrát vyhrál i v kategorii E2. V kategorii E1 si sobotní vítězství připsal Matěj Škuta, který byl i nejrychlejším juniorem, zatímco v neděli zvítězil Rudolf Plch a i on se v neděli radoval také mezi juniory. V nejsilnější kategorii E3 v sobotu zvítězil Jiří Hádek, v neděli pak Němec Florian Sorner.

MČR enduro sprint 2020 – Jinín

Absolutní pořadí – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 56:09,70
2. Luca Fischeler (GER, Sherco) 56:25,58
3. Jiří Hádek (KTM) 56:48,27
4. Eduard Hübner (GER, KTM) 56:53,17
5. Matěj Škuta (Beta) 56:56,01
6. Patrik Markvart (Husqvarna) 57:26,60
7. Florian Sorner (GER, KTM) 58:01,82
8. Jakub Hroneš (Husqvarna) 59:28,92
9. Adolf Živný (Husqvarna) 59:47,03
10. Petr Smítka (Husqvarna) 59:52,99

Kategorie E1 – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 56:56,01
2. Jakub Marek (Yamaha) 59:58,32
3. Robert Friedrich (KTM) 1:00:20,06
4. Rudolf Plch (Sherco) 1:00:47,05
5. Matyáš Chlum (Husqvarna) 1:01:33,94

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (KTM) 56:09,70
2. Luca Fischeler (GER, Sherco) 56:25,58
3. Eduard Hübner (GER, KTM) 56:53,17
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 57:26,60
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 59:28,92

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (KTM) 56:48,27
2. Florian Sorner (GER, KTM) 58:01,82
3. Jakub Šefr (Beta) 1:00:40,50
4. Václav Nedvěd (KTM) 1:02:01,43
5. Jan Charvát (Husqvarna) 1:02:57,20

Kategorie Junior – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 56:56,01
2. Adolf Živný (Husqvarna) 59:47,03
3. Jakub Marek (Yamaha) 59:58,32
4. Robert Friedrich (KTM) 1:00:20,06
5. Rudolf Plch (Sherco) 1:00:47,05




Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 48:17,45
2. Petr Smítka (Husqvarna) 48:48,67
3. Luca Fischeler (GER, Sherco) 49:11,12
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 49:35,80
5. Eduard Hübner (GER, KTM) 49:41,79
6. Florian Sorner (GER, KTM) 50:09,85
7. Jiří Hádek (KTM) 50:12,44
8. Rudolf Plch (Sherco) 50:33,88
9. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:52,63
10. Matěj Škuta (Beta) 51:07,58

Kategorie E1 – neděle
1. Rudolf Plch (Sherco) 50:33,88
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:52,63
3. Matěj Škuta (Beta) 51:07,58
4. Y. Spachnüller (GER, KTM) 51:49,37
5. Robert Friedrich (KTM) 52:06,38

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (KTM) 48:17,45
2. Petr Smítka (Husqvarna) 48:48,67
3. Luca Fischeler (GER, Sherco) 49:11,12
4. Patrik Markvart (Husqvarna) 49:35,80
5. Eduard Hübner (GER, KTM) 49:41,79

Kategorie E3 – neděle
1. Florian Sorner (GER, KTM) 50:09,85
2. Jiří Hádek (KTM) 50:12,44
3. Jan Charvát (Husqvarna) 51:23,07
4. Jakub Šefr (Beta) 52:31,36
5. Václav Nedvěd (KTM) 54:09,56

Kategorie Junior – neděle
1. Rudolf Plch (Sherco) 50:33,88
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:52,63
3. Matěj Škuta (Beta) 51:07,58
4. Adolf Živný (Husqvarna) 51:37,40
5. Robert Friedrich (KTM) 52:06,38