vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2021 – Uhlířské Janovice

Foto: Autoklub ČR
MČR endurosprint 2021 – Uhlířské Janovice
31.05.2021
 

Druhé kolo Mistrovství ČR v endurosprintu proběhlo v Uhlířských Janovicích.


V sobotu a v neděli se v Uhlířských Janovicích jel druhý závod Mistrovství ČR v endurosprintu. Absolutním vládcem víkendu se stal Kryštof Kouble, který s perfektně připraveným motocyklem Sherco vyhrál po oba dva dny jednak celkové pořadí, ale zároveň i ovládl kategorii E3 a Junior. V kategorii E1 byl v sobotu nejrychlejší Němec Janik Spachnüller, zatímco v neděli jezdil nejlépe mladý Matěj Škuta. Střední kategorii E2 po oba dva dny ovládl Jaromír Romančík.

MČR enduro sprint 2021 – Uhlířské Janovice

Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:34,05
2. Jaromír Romančík (Sherco) 40:36,89
3. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 40:58,72
4. Matěj Škuta (Beta) 41:22,93
5. Jiří Hádek (Sherco) 41:25,98
6. Patrik Markvart (Husqvarna) 41:34,77
7. Petr Smítka (Husqvarna) 41:54,73
8. Jakub Hroneš (Husqvarna) 42:31,57
9. Václav Nedvěd (KTM) 42:46,12
10. Eduard Vyšanský (Beta) 42:47,81

Kategorie E1 – sobota
1. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 40:58,72
2. Matěj Škuta (Beta) 41:22,93
3. Lukáš Kučera (KTM) 43:47,88
4. Matěj Skořepa (Gas Gas) 44:23,22
5. Jakub Marek (Yamaha) 45:03,48

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Sherco) 40:36,89
2. Patrik Markvart (Husqvarna) 41:34,77
3. Petr Smítka (Husqvarna) 41:54,73
4. Jakub Hroneš (Husqvarna) 42:31,57
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 43:52,75

Kategorie E3 – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:34,05
2. Jiří Hádek (Sherco) 41:25,98
3. Václav Nedvěd (KTM) 42:46,12
4. Eduard Vyšanský (Beta) 42:47,81
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 43:27,49

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:34,05
2. Matěj Škuta (Beta) 41:22,93
3. Eduard Vyšanský (Beta) 42:47,81
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 43:27,49
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 43:52,75




Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:37,14
2. Matěj Škuta (Beta) 40:29,82
3. Jaromír Romančík (Sherco) 40:42,18
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 41:01,44
5. Jiří Hádek (Sherco) 41:23,92
6. Matyáš Chlum (Husqvarna) 41:30,88
7. Jakub Hroneš (Husqvarna) 41:44,58
8. Patrik Markvart (Husqvarna) 42:17,94
9. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 42:20,64
10. Václav Nedvěd (KTM) 42:29,51

Kategorie E1 – neděle
1. Matěj Škuta (Beta) 40:29,82
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 41:01,44
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 41:30,88
4. Lukáš Kučera (KTM) 43:31,91
5. Matěj Skořepa (Gas Gas) 44:57,14

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Sherco) 40:42,18
2. Jakub Hroneš (Husqvarna) 41:44,58
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 42:17,94
4. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 42:20,64
5. Petr Smítka (Husqvarna) 44:09,98

Kategorie E3 – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:37,14
2. Jiří Hádek (Sherco) 41:23,92
3. Václav Nedvěd (KTM) 42:29,51
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 43:00,96
5. Eduard Vyšanský (Beta) 43:02,99

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 39:37,14
2. Matěj Škuta (Beta) 40:29,82
3. Matyáš Chlum (Husqvarna) 41:30,88
4. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 42:20,64
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 43:00,96