vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2021 – Úterý

Ilustrační foto: František Novák
MČR endurosprint 2021 – Úterý
16.06.2021
 

V sobotu a v neděli se v Úterý konalo čtvrté kolo Mistrovství ČR v endurosprintu.


V sobotu a v neděli se v západočeském Úterý jel třetí závod Mistrovství ČR v endurosprintu. Sobotním celkovým vítězem se stal Kryštof Kouble, který s perfektně připraveným motocyklem Sherco vyhrál také kategorii E3 a Junior, ve které si připsal vítězství i v neděli, kdy v celkové klasifikaci skončil 2,3 sekundy za Jaromírem Romančíkem, tedy svým značkovým kolegou, který po oba dva dny triumfoval také v kategorii E2. V kategorii E1 byl v sobotu i v neděli nejrychlejší Němec Janik Spachnüller.

MČR enduro sprint 2021 – Úterý

Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 49:40,14
2. Jaromír Romančík (Sherco) 49:51,63
3. Petr Smítka (Husqvarna) 50:14,61
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:41,57
5. Patrik Markvart (Husqvarna) 51:01,41
6. Matyáš Chlum (Husqvarna) 51:45,05
7. Jiří Hádek (Sherco) 51:56,25
8. Adolf Živný (TM) 52:02,84
9. Tim Apolk (Beta) 52:17,22
10. Jakub Hroneš (Husqvarna) 52:23,01

Kategorie E1 – sobota
1. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:41,57
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 51:45,05
3. Matěj Škuta (Beta) 53:14,56
4. Matěj Skořepa (Gas Gas) 53:44,48
5. Jakub Marek (Yamaha) 54:21,63

Kategorie E2 – sobota
1. Jaromír Romančík (Sherco) 49:51,63
2. Petr Smítka (Husqvarna) 50:14,61
3. Patrik Markvart (Husqvarna) 51:01,41
4. Adolf Živný (TM) 52:02,84
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 52:23,01

Kategorie E3 – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 49:40,14
2. Jiří Hádek (Sherco) 51:56,25
3. Tim Apolk (Beta) 52:17,22
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 53:22,29
5. Václav Nedvěd (KTM) 53:47,92

Kategorie Junior – sobota
1. Kryštof Kouble (Sherco) 49:40,14
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 51:45,05
3. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 53:09,33
4. Matěj Škuta (Beta) 53:14,56
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 53:22,29




Absolutní pořadí – neděle
1. Jaromír Romančík (Sherco) 49:01,61
2. Kryštof Kouble (Sherco) 49:03,99
3. Petr Smítka (Husqvarna) 50:11,55
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:17,04
5. Jakub Hroneš (Husqvarna) 50:46,60
6. Adolf Živný (TM) 50:53,82
7. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:55,63
8. Jiří Hádek (Sherco) 51:19,19
9. Patrik Markvart (Husqvarna) 51:19,82
10. Matěj Škuta (Beta) 51:21,48

Kategorie E1 – neděle
1. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 50:17,04
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:55,63
3. Matěj Škuta (Beta) 51:21,48
4. Matěj Skořepa (Gas Gas) 53:16,35
5. Jakub Marek (Yamaha) 53:33,76

Kategorie E2 – neděle
1. Jaromír Romančík (Sherco) 49:01,61
2. Petr Smítka (Husqvarna) 50:11,55
3. Jakub Hroneš (Husqvarna) 50:46,60
4. Adolf Živný (TM) 50:53,82
5. Patrik Markvart (Husqvarna) 51:19,82

Kategorie E3 – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 49:03,99
2. Jiří Hádek (Sherco) 51:19,19
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 51:36,04
4. Tim Apolk (Beta) 51:38,07
5. Václav Nedvěd (KTM) 53:17,89

Kategorie Junior – neděle
1. Kryštof Kouble (Sherco) 49:03,99
2. Matyáš Chlum (Husqvarna) 50:55,63
3. Matěj Škuta (Beta) 51:21,48
4. Robert Friedrich (Gas Gas) 51:36,04
5. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 52:42,70