KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. srpna do 21. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

MČR endurosprint 2022 – Drmout

Ilustrační foto: Autoklub ČR
MČR endurosprint 2022 – Drmout
13.06.2022
 

Druhé kolo Mistrovství ČR v endurosprintu o uplynulém víkendu proběhlo v karlovarském Drmoulu .


V sobotu a v neděli se v karlovarském Drmoulu jel druhý závod Mistrovství ČR v endurosprintu. V sobotu i v neděli se celkovým vítězem stal Kryštof Kouble, který s perfektně připraveným motocyklem Husqvarna KBS Teamu vyhrál také kategorii E2. V kategorii E1 byl v sobotu i v neděli nejrychlejší Matyáš Chlum. V kategorii E3 dvakrát slavil Jiří Hádek, zatímco mezi juniory si dvě vítězství připsal Matěj Škuta.

MČR enduro sprint 2022 – Drmoul

Absolutní pořadí – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:11:27,29
2. Matěj Škuta (Beta) 1:13:23,83
3. Matyáš Chlum (Sherco) 1:13:27,68
4. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:13:51,16
5. Jiří Hádek (Sherco) 1:14:06,57
6. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:14:40,36
7. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:15:08,84
8. Matěj Skořepa (KTM) 1:15:22,14
9. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:15:49,40
10. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:15:54,43

Kategorie E1 – sobota
1. Matyáš Chlum (Sherco) 1:13:27,68
2. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:13:51,16
3. Matěj Skořepa (KTM) 1:15:22,14
4. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:15:54,43
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:16:03,70

Kategorie E2 – sobota
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:11:27,29
2. Matěj Škuta (Beta) 1:13:23,83
3. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:14:40,36
4. Jakub Adamovský (Beta) 1:23:58,65
5. Max Schater (GER, TM) 1:24:57,81

Kategorie E3 – sobota
1. Jiří Hádek (Sherco) 1:14:06,57
2. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:15:08,84
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:15:49,40
4. Filip Fiala (KTM) 1:18:35,43
5. Michal Volena (TM) 1:19:44,93

Kategorie Junior – sobota
1. Matěj Škuta (Beta) 1:13:23,83
2. Matyáš Chlum (Sherco) 1:13:27,68
3. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:15:08,84
4. Matěj Skořepa (KTM) 1:15:22,14
5. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:15:49,40




Absolutní pořadí – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:08:51,38
2. Matyáš Chlum (Sherco) 1:11:03,07
3. Jiří Hádek (Sherco) 1:12:00,99
4. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:12:31,54
5. Matěj Skořepa (KTM) 1:12:37,38
6. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:13:01,28
7. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:13:03,46
8. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:13:25,93
9. Ondřej Havrda (KTM) 1:14:00,54
10. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:14:02,73

Kategorie E1 – neděle
1. Matyáš Chlum (Sherco) 1:11:03,07
2. Matěj Skořepa (KTM) 1:12:37,38
3. Janik Spachnüller (GER, Gas Gas) 1:13:01,28
4. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:13:03,46
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:14:00,54

Kategorie E2 – neděle
1. Kryštof Kouble (Husqvarna) 1:08:51,38
2. Jakub Hroneš (Husqvarna) 1:12:31,54
3. Jakub Adamovský (Beta) 1:21:12,48
4. Jan Matějka (Sherco) 1:22:19,36
5. Max Schater (GER, TM) 1:22:33,18

Kategorie E3 – neděle
1. Jiří Hádek (Sherco) 1:12:00,99
2. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:13:25,93
3. Robert Friedrich (Gas Gas) 1:14:02,73
4. Filip Fiala (KTM) 1:15:55,03
5. Michal Volena (TM) 1:17:30,14

Kategorie Junior – neděle
1. Matyáš Chlum (Sherco) 1:11:03,07
2. Matěj Skořepa (KTM) 1:12:37,38
3. Zdeněk Pitel (Husqvarna) 1:13:03,46
4. Jaroslav Kalný (Sherco) 1:13:25,93
5. Ondřej Havrda (KTM) 1:14:00,54