vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. srpna do 9. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GNCC 2020 – Millfield

Foto: Ken Hill / GNCC
GNCC 2020 – Millfield
01.07.2020
 

Sedmé kolo amerického šampionátu Grand National Cross Country viděl Millfield v Ohiu.


Americký šampionát Grand National Cross Country pokračoval sedmým závodem sezony 2020. Dalším na řadě byl Millfield v Ohiu. Ve více jak tříhodinovém závodě letos pošesté zvítězil úřadující šampión Kailub Russell, který na druhou pozici odsunul Australana Joshe Stranga. Na třetím místě dokončil náročný závod Grant Baylor. V závodě slabší kategorie XC2 250 Pro si třetí vítězství připsal Craig Delong.

AMSOIL Grand National Cross Country 2020 – John Penton / Millfield, OH

Kategorie XC1 Open Pro

1. Kailub Russell (KTM) 6 kol / 3:12:50,419
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 6 kol / 3:13:49,056
3. Grant Baylor (Sherco) 6 kol / 3:13:53,697
4. Benjamin Kelley (KTM) 6 kol / 3:16:26,011
5. Jordan Ashburn (Kawasaki) 6 kol / 3:18:07,466
6. Joshua Toth (KTM) 6 kol / 3:18:44,979
7. Dante Oliveira (KTM) 6 kol / 3:37:43,893
8. Levi Keller (Honda) 4 kol / 2:24:34,699
9. Cory Buttrick (Husqvarna) 3 kol / 1:42:05,199
DNF Andrew Delong (Honda)

Kategorie XC1 Open Pro – průběžné pořadí 2020
1. Kailub Russell (KTM) 205 bodů
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) 172
3. Jordan Ashburn (Kawasaki) 111
4. Grant Baylor (Sherco) 85
5. Ricky Russell (Husqvarna) 59
6. Joshua Toth (KTM) 56
7. Layne Michael (Yamaha) 48
8. Steward Baylor jr. (Sherco) 43
9. Benjamin Kelley (KTM) 39
10. Andrew Delong (Honda) 35

Kategorie XC2 250 Pro
1. Craig Delong (Husqvarna) 6 kol / 3:17:45,333
2. Cody Barnes (Beta) 6 kol / 3:20:35,698
3. Jonathan Girroir (KTM) 6 kol / 3:21:53,917
4. Michael Witkowski (Yamaha) 6 kol / 3:23:56,713
5. Ryder Lafferty (Husqvarna) 6 kol / 3:24:35,668
6. Liam Draper (NZL, KTM) 6 kol / 3:25:39,377
7. Jonathan Johnson (Honda) 6 kol / 3:25:14,130
8. Benjamin Nelko (Husqvarna) 6 kol / 3:26:16,568
9. Thorn Devlin (Beta) 6 kol / 3:26:13,654
10. Ben Parsons (Hosqvarna) 6 kol / 3:30:14,579

Kategorie XC2 250 Pro – průběžné pořadí 2020
1. Craig Delong (Husqvarna) 178 bodů
2. Michael Witkowski (Yamaha) 170
3. Jonathan Girroir (KTM) 164
4. Cody Barnes (Beta) 125
5. Liam Draper (NZL, KTM) 108
6. Thorn Devlin (Beta) 89
7. Ryder Lafferty (Husqvarna) 75
8. Jonathan Johnson (Honda) 73
9. Simon Johnson (KTM) 69
10. Ryder Leblond (KTM) 64



Celkové pořadí v závodě:
1. Kailub Russell (KTM) kategorie XC1 Open Pro
2. Josh Strang (AUS, Kawasaki) kategorie XC1 Open Pro
3. Grant Baylor (Sherco) kategorie XC1 Open Pro
4. Benjamin Kelley (KTM) kategorie XC1 Open Pro
5. Craig Delong (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
6. Jordan Ashburn (Kawasaki) kategorie XC1 Open Pro
7. Joshua Toth (KTM) kategorie XC1 Open Pro
8. Cody Barnes (Beta) kategorie XC2 250 Pro
9. Jonathan Girroir (KTM) kategorie XC2 250 Pro
10. Michael Witkowski (Yamaha) kategorie XC2 250 P ro
11. Ryder Lafferty (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
12. Liam Draper (KTM) kategorie XC2 250 Pro
13. Jonathan Johnson (Honda) kategorie XC2 250 Pro
14. Benjamin Nelko (Husqvarna) kategorie XC2 250 Pro
15. Thorn Devlin (Beta) kategorie XC2 250 Pro
16. Brody Johnson (Honda) kategorie 250 A Bike
17. Ben Parsons (Hosqvarna) kategorie XC2 250 Pro
18. Jesse Ansley (KTM) kategorie 250 A Bike
19. Zack Hayes (KTM) kategorie FMF XC3 125 Pro-Am
20. Joseph Cunningham (Kawasaki) 4-Stroke A Lites