KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. srpna do 21. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

O2 arena aplaudovala ve stoje

Tisková zpráva Libora Podmola
O2 arena aplaudovala ve stoje
10.06.2022
 

Freestyle motokrosař Podmol nadchl Prahu a připravuje unikátní show v Karlových Varech.


Diváci mu dvakrát tleskali ve stoje, nadchl publikum v pražské O2 arény. Libor Podmol na FMX Gladiator Games předvedl salto vpřed a otočil se ve vzduchu také s dakarským speciálem. „Předčilo to moje očekávání, jako jediný. Několikrát si hala stoupla a řvala, což se v dnešní době při jiných sportech také moc nevidí,“ prohlásil Podmol, který už vše připravuje společně s jeho bratrem Filipem na jejich akci. PODMOL Brothers MOTIVATION show se totiž uskuteční 18. června v KV aréně.

Pár dní po „Gladiátorech“ se cítil rozlámaně. Podmol se totiž vrátil z měsíčního natáčení jeho nového filmu Adam a jeho poslední cesta. A pak se rovnou vrhl do každodenního tréninku na motorce. „Vysílilo mě to, ale zároveň naplnilo energií. Předvedl jsem salto vpřed na motorce jako jediný z jezdců. Atmosféra byla úžasná,“ pochvaloval si mistr světa ve freestyle motokrosu, ze kterého se stal také filmový nebo hudební producent. A do toho také píše knihy, které jsou velmi žádané.

Ale nejen to, v červnu Podmol rovněž předvede, že je také skvělým organizátorem. V sobotu 18. května se totiž uskuteční PODMOL Brothers MOTIVATION show. Nic podobného v Karlových Varech nebylo k vidění. „Jde o extrémní sporty na nejšpičkovější úrovni. V akci budou freestyle motorky, kola a koloběžky. Jedni z nejlepších sportovců na těchto náčiních s nimi budou létat hodně do vzduchu. A při tomto nadupaném programu budeme pouštět divákům motivační příběhy jezdců na velkoplošné obrazovce,“ popsal Podmol, který například napsal knihu o Dakarské rallye, kterou úspěšně dokončil.

Však také divákům v Karlových Varech neunikne skok na dakarském speciálu, který váží přes sto šedesát kilogramů. „Budu jezdit podobně jako v O2 aréně, chvílemi také moderovat. Přivezeme také rampu na salto vpřed,“ dodal Podmol, který nebude jedinou hvězdou celé show. Očekává se také příjezd mistra světa a vítěze X-Games Davida Rinalda, dorazí také mistr světa na koloběžce Richard Zelinka a hlavní postavou kol bude legenda MTB Tomáš Zejda.

A rovněž i Filip Podmol, elitní světový freestyle motokrosař. Ten si před FMX Gladiator Games poranil rameno, když mu na tréninku vypadlo. V Karlových Varech už bude ve stoprocentní kondici. „Chceme ve Varech začít tradici show Podmolbrothers a motivovat lidi, aby si užívali života na plno,“ dodal Podmol.