KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. srpna do 14. srpna 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Časopis Czech Motocross 01-2021 v prodeji

Tisková zpráva Czech Motocross magazín
Časopis Czech Motocross 01-2021 v prodeji
03.05.2021
 

Konečně finiš Podařilo se nám projet pomyslným cílem, jímž je vydání stošedesátistránkového tištěného časopisu CZECH MOTOCROSS 01/2021.


Zatím jsme si tedy nenašli zrovna moc času na oslavy, ale s těmi nám můžete pomoct, jestli vás něco z obsahu nadchne natolik, že už se budete těšit stejně s námi na dvojku. K tomu ale teď budete nejdříve potřebovat vlastní výtisk, protože dělit se o něj první šťastní majitelé doposud moc nechtějí, což nám vlévá do žil další vysokooktanový benzín. Jak a kde časopis koupíte? Pokračujte

Slibovali jsme moderní design, kvalitní fotky a jedinečný obsah časopisu. Nedali jsme si zrovna malé cíle, když chceme přinášet kvalitní a unikátní čtení s cílem potěšit, informovat, nadchnout, motivovat a kdoví co ještě… Povedlo se nám to? Přesvědčte se sami. Než na vás vychrlíme, jak můžete mít ten svůj, je nutné podotknout, že jedna věc nám zatím nevyšla…

Objednávky zatím jen e-mailem, nebo prodej v několika kamenných obchodech

Vzhledem k tomu, že nám původní záměr prodávat časopis hlavně během závodů mezinárodního mistrovství ČR v motokrosu seniorů i juniorů a v rámci dalších závodních příležitostí nevyšel, snad si pro časopisy budete moct zajet pohodlně do jednoho z míst uvedených v seznamu níže. Postupně snad přidáme další prodejny. Ale hlavně věřme, že se tahle takřka apokalyptická koronavirová doba stane co nejdříve minulostí.

Jestli se nikam do obchodu nedostanete, nechte si svůj CZECH MOTOCROSS 01/2021 jednoduše doručit domů do poštovní schránky po objednávce přes email.

Zaplatíte bankovním převodem na účet 149,- Kč (časopis) + 25 Kč/1 ks (poštovné a balné), my si platbu spárujeme, magazín odešleme a vy budete moct začít hltat benzínem provoněné řádky.

OBJEDNÁVKOVÝ EMAIL:
objednavkyczmx@gmail.com

Poznámka: Dobírku v České republice nedoporučujeme, neboť její částka je kolem 100 Kč, což se při ceně časopisu 149 Kč tak docela nevyplatí.

DISTRIBUČNÍ MÍSTA CZECH MOTOCROSS 01/2021 – kamenné prodejny v ČR a na Slovensku, kde nakupujte osobně

ČESKÁ REPUBLIKA

Motobazar Petr Čech – TMS Power Moto
Tečovská 1235
763 02 Zlín

MXTECH
areál Slávia
2. května 1594
763 61 Napajedla

DNX Shop (Nina-X s.r.o.)
Měšťanská 177/6
695 01 Hodonín
GPS: 48°51'7.284"N, 17°7'51.871"E

BRUMLA.com
Husovická 4a
614 00 Brno-sever

Husqvarna PROMOTO s.r.o.
Křížov 45
257 08 Pravonín

Základna REGION RACING s.r.o.
Kostelec nad Orlicí
Kontakt: adela.matejkova17@gmail.com
Více info je na https://www.region-racing.cz/news/czech-motocross-jiz-v-prodeji/

Kola Smíchov – prodej kol, servis kol
Ostrovského 7
150 00 Praha 5 - Smíchov

Pavel Horák (redaktor a fotograf)
Pokud někde na tréninku, závodech… kdekoli uvidíte Pavla Horáka, určitě se ho neváhejte na časopis zeptat. Měl by mít vždycky nějaké u sebe

SLOVENSKO

MEFOSPORT s.r.o.
Bratislavská 9
949 01 Nitra

MEFOSPORT s.r.o. je výhradní SK prodejce. V prodejně je možnost osobního nákupu časopisu za 5,90 EUR, ale rovněž můžete objednávat online na dobírku prostřednictvím mailu: mefosportnr@stonline.sk

Redakční tip: Možná si do prodejen pro jistotu nejdříve cinkněte nebo napište, abyste si ověřili dostupnost a nevážili cestu zbytečně. Časopisy někde mizí rychleji, než jsme si vůbec představovali v nejdivočejších závodních snech

FACEBOOK CZECH Motocross
Dejte nám „To se mi líbí“ = Like na Facebooku, protože se dozvíte nejen zajímavé informace, ale plánujeme rovněž soutěž o pár kusů časopisu výhradně jen pro naše Facebook fanoušky.

Facebook CZECH Motocross:
https://www.facebook.com/CZECH-Motocross-103494121894752

Máte něco na srdci po prvotním prolistování či pročítání obsahu? Nezdráhejte se a napište nám svůj názor do redakčního mailu: czechmotocrossmag@gmail.com Vítáme chválu, která pro nás bude novou inspirací, avšak konstruktivní kritika se stane taktéž důležitou pohonnou hmotou při přípravě druhého čísla.

Děkujeme za vaši podporu i zájem. I když jsme možná až nezdravě naivní, nedělali jsme si časopis jen sami pro sebe, ale chtěli jsme ukojit touhu davů fanoušků, kteří si, věříme, podobný titul taktéž přáli.

„Motokros je víc než sport, je pro nás srdcovka“