KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. února do 12. února 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Izan Guevara zakončil rok debutem na Moto2

Foto: GASGAS Aspar Team
Izan Guevara zakončil rok debutem na Moto2
26.11.2022
 

Jezdec Inde GASGAS Aspar Teamu absolvoval během třídenního testování na okruhu Ricardo Tormo 111 kol na svém novém motocyklu.


Mistr světa Moto3 Izan Guevara zakončil s dobrými pocity svůj první kontakt s motocyklem Moto2 na okruhu Ricardo Torma poté, co na Kalexu najezdil celkem 111 kol. Guevara má za sebou první třídenní předsezonní test, kterým uzavřel skvělou sezonu, v níž na cestě za titulem v Moto3 získal sedm vítězství a celkem dvanáct umístění na stupních vítězů. Příště se na svůj nový motocykl vrátí 14. a 15. března 2023 při testu na okruhu Jerez - Ángel Nieto, kde se poprvé na trati setká se všemi svými soupeři.

Izan Guevara
„Ve Valencii to byl velmi pozitivní test, i když s podmínkami, které nebyly ideální, protože nám to ztěžoval vítr. Adaptace byla dobrá a zajeli jsme rychlé časy, takže jsem spokojený. Užili jsme si to, učili jsme se, vyvíjeli jsme se a vyzkoušeli jsme spoustu věcí. Cítím se připravený, byl to dobrý kontakt a teď je čas myslet na testování v Jerezu příští rok v březnu, i když nejdříve si po skvělém roce trochu odpočineme.“