KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. června do 11. června 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

QJMotor Gresini Racing po testech

Foto: Gresini Racing
QJMotor Gresini Racing po testech
20.03.2023
 

Filip Salač a Jeremy Alcoba jsou po testech v Portimau připraveni závodit.


Poslední dny na trati pro tým Moto2 QJMOTOR GRESINI RACING před začátkem skutečné akce přinesl třídenní oficiální test na stejné trati, která bude hostit první závod sezony: Autodromo International do Algarve.
Po dobrém výkonu, který Filip Salač předvedl v simulaci závodu během třetího dne, kdy zajel 21 kol s dobrým časem, může být český jezdec spokojen s prací odvedenou v těchto třech dnech testu, když v kombinovaném pořadí skončil na 11. pozici se ztrátou 0,729 sekundy na 1. místo.
16. místo pro Jeremyho Alcobu, který po dvou dnech tvrdé práce konečně našel ve druhém tréninku třetího dne dobré nastavení, které mu umožnilo zajet svůj nejlepší čas v závěrečném celkovém pořadí 1'42,933.
Oba jezdci týmu Moto2 QJMOTOR GRESINI RACING jsou nyní definitivně připraveni na první startovní rošt sezony 2023

11. místo - FILIP SALAČ #12 (1'42.636 - 125 kol)
„Byl to pozitivní test, který se každým výjezdem zlepšoval s různým nastavením motorky. Myslím, že jsme na závod připraveni. Dnes jsme si vyzkoušeli simulaci závodu, zajeli jsme rychlé časy na kolo a dokázal jsem se zlepšit i při samostatné jízdě, to znamená, že jsme odvedli dobrou práci. Omlouvám se týmu za malý pád, který jsem měl dnes ráno, ale celý test byl perfektní. Nemůžu se dočkat závodu“

16. místo - JEREMY ALCOBA #52 (1'42,933 - 157 kol)
„Tyto tři dny testu pro nás byly docela obtížné, pracovali jsme velmi tvrdě, ale nakonec se nám ve druhém tréninku třetího dne podařilo najít dobré nastavení, abych mohl jet rychle a s menšími obtížemi. Mám radost z práce, kterou jsme odvedli, sám jsem najel tolik kol, abych pochopil, kde se můžeme zlepšit. Na konci testu jsme získali dobré nastavením pro první závod roku, který se jede příští týden.“