MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Granado v Jerezu nejrychlejší

Text: jnyk, Zdroj: TZ One Energy Racing
Granado v Jerezu nejrychlejší
05.03.2021
 

Eric Granado společně s týmem One Energy Racing absolvoval svůj první test, který se odehrál na okruhu Jerez de la Frontera.


Na jihošpanělském okruhu Jerez de la Frontera proběhl v uplynulých dnech letošní první test, kterého se účastnili jezdci a týmy působící v šampionátu elektrických motocyklů MotoE. Jedním z týmů, který se zapojil do testování, byl také One Energy Racing s Ericem Granadem.

Právě tento brazilský závodník letošnímu prvnímu testu jasně dominoval, když celkem třídenní testování uzavřel na pozici nejrychlejšího závodníka.

„S výsledky tohoto testu jsem opravdu spokojený, protože se nám dařilo se každým dnem zlepšovat. Velmi rychle jsem se adaptoval na styl práce tohoto týmu, moji technici i mechanici jsou opravdoví profesionálové a hodně mi pomáhali. Musíme ale v naší práce pokračovat. Máme za sebou pozitivní dny, ale to mi rozhodně nedá žádné body do šampionátu, takže se musíme dál koncentrovat. Máme několik věcí, které chceme při příštím testu vyzkoušet, ale první kontakt byl skvělý a už se moc těším, až budeme moci pokračovat,“ řekl Eric Granado.