Závody u nás i v zahraničí v období od 16. května do 22. květen 2022.

1 2 3 4 5 ... 630
ROAD RACING » MotoGP

Dlouhý závod pro dvojici WithU Yamaha RNF

Andrea Dovizioso a Darryn Binder si ve Francii brousili zuby na dobrý výsledek, nakonec obsadili 16. resp. 17. místo.

18.05.2022

Nakagami veze z Francie sedmé místo

Takaaki Nakagami vybojoval další top ten výsledek, Alex Marquez byl čtrnáctý.

18.05.2022

Zarco před domácími fanoušky pátý

Dobrý závod pro Johanna Zarca, který dojel na pátém místě, Jorge Martin havaroval.

18.05.2022

Černá neděle pro Suzuki

Tovární tým Suzuki ve francouzském Le Mans neměl ani jednoho jezdce v cíli závodu MotoGP.

18.05.2022

Binder zajistil pro KTM další top ten

Brad Binder navzdory nepřízni osudu obsadil ve francouzském závodě MotoGP osmou příčku, Miguel Oliveira havaroval.

18.05.2022

Quartararo doma bezu pódia

Fabio Quartararo dokončil domácí GP Francie na čtvrté pozici, Franco Morbidelli byl v Le Mans patnáctý.

17.05.2022

Miller veze z Francie pódium

Jack Miller vybojoval druhou pozici v GP Francie v Le Mans. Francesco Bagnaia odstoupil, když havaroval z druhého místa.

17.05.2022

Luca Marini devátý v GP Francie

Jezdec týmu Mooney VR46 Racing Team dosáhl na závěr solidního víkendu nejlepšího výsledku v dosavadním průběhu sezony. Blízko Top10 byl také Marco Bezzecchi, když v cíli bral 12. místo a post nejlepšího nováčka.

17.05.2022

Márquez a Espargaró bodovali v Le Mans

Jezdci týmu Repsol Honda skončili v Grand Prix Francie na šestém a jedenáctém místě.

17.05.2022

Aleix Espargaró potřetí v řadě třetí

Španěl Aleix Espargaro dokončil GP Francie třetí, bylo to jeho čtvrté letošní pódium, třetí v řadě.

16.05.2022

Bastianini vyhrál v Le Mans

Enea Bastianini se letos potřetí vrátil na nejvyšší stupínek vítězů v závodě MotoGP.

16.05.2022

Oba jezdci Tech3 v domácí GP havarovali

Nezapomenutelný víkend pro Tech3 KTM Factory Racing v Le Mans.

16.05.2022

Grand Prix Francie 2022 – neděle

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů Grand Prix Francie v Le Mans.

15.05.2022

Quartararo chce vítězství

Fabio Quartararo má pro svoji domácí Grand Prix jasný cíl - chce zde bojovat o vítězství.