vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. května do 15. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Beirer: Chceme do Top 3

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Beirer: Chceme do Top 3
28.01.2022
 

Závodní ředitel rakouské továrny KTM má ohledně cílů pro nadcházející sezonu jasno - chce pravidelně bojovat o přední pozice.


V rámci oficiálního představení továrního týmu rakouské KTM pro sezonu 2022 vyjádřil i své cíle pro nadcházející ročník královské kubatury MotoGP závodní ředitel – pan Pit Beirer.

Dle slov tohoto muže má KTM pro rok 2022 v MotoGP jasný cíl – chce pravidelně bojovat o pódiová umístění a v konečném hodnocení sezony se prosadit do první trojky. Toho chce Pit Beirer dosáhnout s jezdeckou dvojicí Brad Binder a Miguel Oliveira.

„Když vstupujete do nového projektu v MotoGP, děláte to vždy s jasným cílem, že chcete jednou začít vyhrávat. To se samozřejmě snadno říká, ale realizace je náročnější. Prošli jsme si etapou učení a nyní jsme ve fázi, kdy máme na to, abychom dosahovali očekávaných výsledků. Také jsme se naučili, že jeden víkend můžete v MotoGP vyhrát závod, ale o dalším víkendu můžete bojovat o to, abyste se vůbec prosadili do druhé kvalifikace. Pro tuto sezonu je naším cílem stabilně bojovat vepředu, chceme být neustále v první pětce a v tabulce šampionátu zabojovat o Top 3,“ řekl Pit Beirer.