MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Beirer: Chceme slyšet jen pravdu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Beirer: Chceme slyšet jen pravdu
04.03.2021
 

Pit Beirer se těší na příchod Danila Petrucciho a dodává, že ne velmi zvědavý na jeho komentáře k chování motocyklu KTM.


Po dlouhých letech u Ducati přechází italský závodník Danilo Petrucci pro letošní rok k barvám rakouské továrny KTM, kde pojede v týmu Tech 3 pod vedením Hervé Poncharala. Nyní se k tomuto přestupu vyjádřil i závodní ředitel KTM – Pit Beirer.

Dle slov Beirera bude pro KTM Petrucciho příchod velkým přínosem, protože přináší také řadu zkušeností s technickými řešeními italské Ducati. To by dle slov Beirera mohlo pomoci také dalšímu vývoji KTM.

„Myslím, že pro každého výrobce je zajímavé pozorovat, jak nově příchozí jezdci porovnávají jeho motocykl s konkurencí. To jsou pro každou továrnu informace 1:1, které mají obrovskou hodnotu. Můžete samozřejmě hodně spekulovat a sledovat motocykly na trati, ale slyšet konkrétní pocity jezdce je k nezaplacení. Proto se těším na všechny komentáře, které nám Danilo poskytne. Chceme každý den slyšet jen pravdu, protože jen když se upřímně podíváte do zrcadla, dokážete identifikovat vaše slabé stránky. Bude zajímavé, co Danilo přinese,“ řekl Pit Beirer.