vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Ciabatti: Jack bude pravidelně vepředu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Jack bude pravidelně vepředu
31.05.2020
 

Sportovní ředitel italské továrny Ducati je přesvědčen o tom, že Jack Miller bude v továrním týmu pravidelně bojovat o pódia a vítězství.


Jak jsme vás již dříve informovali, tovární tým italské Ducati se rozhodl pro sezonu 2021 angažovat australského závodníka Jacka Millera, který doposud odváděl skvělé výsledky v satelitním týmu Pramac.

Nyní v jednom z rozhovorů sportovní ředitel italské továrny, pan Paolo Ciabatti, poodhalil důvody, které stály za rozhodnutím zvolit právě Jacka. Dle slov tohoto muže si Jack místo v továrním týmu zasloužil především svými výsledky, kdy v loňském roce dojel celkem pětkrát na pódiu.

„Jackovi je teprve 25 let, a i přesto již má v MotoGP obrovské zkušenosti. Kromě toho také v minulém roce zaznamenal velký progres a já osobně v něm vidím ještě velký potenciál. Proto jsem přesvědčen o tom, že Jack je tím pravým, kdo by měl posílit náš tovární tým v roce 2021. Očekávám, že se bude i nadále posouvat kupředu, jen v loňském roce dokázal pětkrát vybojovat třetí místo. Je to velmi rychlý jezdec, ale musí ještě zapracovat především na výkonnosti v druhé polovině závodu. Věřím, že v našem továrním týmu bude pravidelně bojovat o pódia i vítězství v závodech,“ řekl Paolo Ciabatti