vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Catalunye 2021 – neděle

Foto: Suzuki
GP Catalunye 2021 – neděle
06.06.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky závodů Grand Prix Catalunye na okruhu v Barceloně.


Kategorie Moto3 – závod
1 Sergio GARCIA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS 21 kol / 38'33.760
2 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA +0.015
3 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM +0.118
4 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM +0.079
5 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA +0.204
6 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA +0.317
7 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM +0.380
8 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM +0.798
9 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM +0.933
10 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM +0.983
11 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA +3.334
12 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA -1 kolo
13 Elia BARTOLINI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM -1 kolo
14 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM -1 kolo
15 Daniel HOLGADO SPA CIP Green Power KTM -1 kolo
16 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA -1 kolo
17 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA -1 kolo
18 Takuma MATSUYAMA JPN Honda Team Asia HONDA -1 kolo
-----------------------------
DNF Izan GUEVARA SPA Solunion GASGAS Aspar Team GASGAS
DNF Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM
DNF Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA
DNF Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA
DNF Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA
DNF Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA
DNF John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA
DNF Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA
DNF Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA
DNF Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM

Kategorie MotoGP – závod
1 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 24 kol / 40'21.749
2 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI +0.175
3 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI +1.990
4 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +4.815
5 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI +5.325
6 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA +6.281
7 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI +8.175
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM +8.378
9 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA +15.652
10 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI +19.297
11 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA +21.650
12 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI +22.533
13 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA +27.833
14 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI +29.075
15 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA +40.291
-----------------------------
DNF Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM
DNF Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA
DNF Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA
DNF Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA
DNF Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM
DNF Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA

Kategorie Moto2 – závod
1 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 22 kol / 38'22.284
2 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX +1.872
3 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX +2.866
4 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +3.207
5 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX +3.899
6 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX +4.541
7 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX +4.875
8 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX +15.973
9 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX +17.515
10 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX +19.838
11 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO +20.571
12 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO +22.512
13 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX +22.558
14 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX +23.238
15 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX +23.958
16 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +25.099
17 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX +31.344
18 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX +37.129
19 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX +37.895
20 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS +38.438
21 Alonso LOPEZ SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO +40.247
22 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS +40.674
23 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA +40.784
24 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX +48.588
25 Piotr BIESIEKIRSKI POL Pertamina Mandalika SAG Euvic KALEX +49.640
26 Keminth KUBO THA VR46 Master Camp Team KALEX +49.694
------------------------------
DNF Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX
DNF Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX
DNF Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX
DNF Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX
DNF Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX
DNF Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO

Kategorie MotoE – závod
1 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 6 kol / 11'15.075
2 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA +0.531
3 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA +0.577
4 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA +1.121
5 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA +1.151
6 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA +1.790
7 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA +1.764
8 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA +2.352
9 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA +3.214
10 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA +5.160
11 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA +5.394
12 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA +12.150
13 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA +24.162
14 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA +1'39.276
-----------------------------
DNF Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA
DNF Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA
DNF Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA
DNF Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA