vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP ČR 2020 – sobota

Foto: Yamaha
GP ČR 2020 – sobota
08.08.2020
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na českou Grand Prix v Brně.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'07.838
2 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'08.397 +0.559
3 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.438 +0.600
4 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team KTM 2'08.444 +0.606
5 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team KTM 2'08.544 +0.706
6 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 2'08.661 +0.823
7 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'08.675 +0.837
8 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'08.739 +0.901
9 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'08.854 +1.016
10 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'08.950 +1.112
11 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'09.016 +1.178
12 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'09.107 +1.269
13 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.113 +1.275
14 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'09.131 +1.293
15 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'09.160 +1.322
16 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'09.263 +1.425
17 Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA 2'09.266 +1.428
18 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'09.287 +1.449
19 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'09.301 +1.463
20 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'09.365 +1.527
21 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 2'09.529 +1.691
22 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'09.571 +1.733
23 Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'09.578 +1.740
24 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 2'09.853 +2.015
25 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'09.968 +2.130
26 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'10.042 +2.204
27 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'10.244 +2.406
28 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'10.569 +2.731
29 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 2'10.848 +3.010
30 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'12.096 +4.258
---------------------------------
DNS Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.037
2 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'56.053 +0.016
3 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.134 +0.097
4 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.140 +0.103
5 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.150 +0.113
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.183 +0.146
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.261 +0.224
8 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'56.263 +0.226
9 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.282 +0.245
10 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'56.294 +0.257
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.355 +0.318
12 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'56.457 +0.420
13 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'56.521 +0.484
14 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'56.590 +0.553
15 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.730 +0.693
16 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'57.031 +0.994
17 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'57.052 +1.015
18 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.071 +1.034
19 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'57.335 +1.298
20 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'57.509 +1.472
21 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.569 +1.532

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'01.809
2 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'01.892 +0.083
3 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 2'02.126 +0.317
4 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'02.128 +0.319
5 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'02.240 +0.431
6 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 2'02.269 +0.460
7 Aron CANET SPA Openbank Aspar Team SPEED UP 2'02.306 +0.497
8 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'02.317 +0.508
9 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 2'02.331 +0.522
10 Hafizh SYAHRIN MAL Openbank Aspar Team SPEED UP 2'02.343 +0.534
11 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'02.364 +0.555
12 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'02.374 +0.565
13 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'02.389 +0.580
14 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 2'02.400 +0.591
15 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'02.462 +0.653
16 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 2'02.501 +0.692
17 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 2'02.534 +0.725
18 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'02.559 +0.750
19 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 2'02.739 +0.930
20 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'02.807 +0.998
21 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 2'02.889 +1.080
22 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'03.006 +1.197
23 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'03.022 +1.213
24 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'03.070 +1.261
25 Dominique AEGERTER SWI NTS RW Racing GP NTS 2'03.093 +1.284
26 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'03.+ 1.418
27 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'03.314 +1.505
28 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'03.337 +1.528
29 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'03.359 +1.550
30 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'03.714 +1.905

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'09.267
2 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'09.412 +0.145
3 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 2'09.736 +0.469
4 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'09.936 +0.669
5 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'10.017 +0.750
6 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'10.030 +0.763
7 Barry BALTUS BEL CarXpert PruestelGP KTM 2'10.084 +0.817
8 Carlos TATAY SPA Reale Avintia Moto3 KTM 2'10.120 +0.853
9 Riccardo ROSSI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM 2'10.142 +0.875
10 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'10.222 +0.955
11 Alonso LOPEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'10.292 +1.025
12 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'10.383 +1.116
13 Sergio GARCIA SPA Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'10.514 +1.247
14 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'10.567 +1.300
15 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'11.173 +1.906
---------------------------------
DNS Davide PIZZOLI ITA BOE Skull Rider Facile Energy KTM
DNS Khairul Idham PAWI MAL Petronas Sprinta Racing HONDA

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'08.372
2 Gabriel RODRIGO ARG Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'08.583 +0.211
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'08.708 +0.336
4 Ai OGURA JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.773 +0.401
5 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'08.801 +0.429
6 Jeremy ALCOBA SPA Kömmerling Gresini Moto3 HONDA 2'08.864 +0.492
7 Albert ARENAS SPA Gaviota Aspar Team KTM 2'08.969 +0.597
8 Tony ARBOLINO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'09.061 +0.689
9 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'09.205 +0.833
10 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'09.414 +1.042
11 Andrea MIGNO ITA SKY Racing Team VR46 KTM 2'09.518 +1.146
12 Niccolò ANTONELLI ITA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'09.565 +1.193
13 Jaume MASIA SPA Leopard Racing HONDA 2'09.566 +1.194
14 Stefano NEPA ITA Gaviota Aspar Team KTM 2'09.655 +1.283
15 Darryn BINDER RSA CIP Green Power KTM 2'09.886 +1.514
16 Kaito TOBA JPN Red Bull KTM Ajo KTM 2'10.181 +1.809
17 Ryusei YAMANAKA JPN Estrella Galicia 0,0 HONDA 2'11.697 +3.325
---------------------------------
DNS John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.959
2 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.967 +0.008
3 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'57.437 +0.478
4 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'57.547 +0.588
5 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'57.751 +0.792
6 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'57.844 +0.885
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'57.919 +0.960
8 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'57.979 +1.020
9 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'58.002 +1.043
10 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'58.032 +1.073
11 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'58.085 +1.126
12 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'58.106 +1.147
13 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'58.125 +1.166
14 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'58.231 +1.272
15 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'58.366 +1.407
16 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'58.370 +1.411
17 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'58.374 +1.415
18 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'58.433 +1.474
19 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'58.513 +1.554
20 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'58.536 +1.577
21 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'59.448 +2.489

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 * Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.230
2 * Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.291 +0.061
3 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'56.328 +0.098
4 Jack MILLER AUS Pramac Racing DUCATI 1'56.352 +0.122
5 Tito RABAT SPA Esponsorama Racing DUCATI 1'56.695 +0.465
6 Iker LECUONA SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'56.764 +0.534
7 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'56.822 +0.592
8 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team DUCATI 1'57.034 +0.804
9 Bradley SMITH GBR Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'57.438 +1.208
10 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'57.573 +1.343
11 Alex MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'57.606 +1.376

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Johann ZARCO FRA Esponsorama Racing DUCATI 1'55.687
2 Fabio QUARTARARO FRA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.990 +0.303
3 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.998 +0.311
4 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.074 +0.387
5 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.131 +0.444
6 Pol ESPARGARO SPA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.142 +0.455
7 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.299 +0.612
8 Danilo PETRUCCI ITA Ducati Team DUCATI 1'56.454 +0.767
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.512 +0.825
10 Valentino ROSSI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.515 +0.828
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.571 +0.884
12 Cal CRUTCHLOW GBR LCR Honda CASTROL HONDA 1'56.797 +1.110

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 2'02.093
2 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'02.230 +0.137
3 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'02.242 +0.149
4 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'02.255 +0.162
5 Nicolo BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'02.341 +0.248
6 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'02.374 +0.281
7 Tetsuta NAGASHIMA JPN Red Bull KTM Ajo KALEX 2'02.414 +0.321
8 Remy GARDNER AUS Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'02.421 +0.328
9 Dominique AEGERTER SWI NTS RW Racing GP NTS 2'02.544 +0.451
10 Hector GARZO SPA Flexbox HP 40 KALEX 2'02.600 +0.507
11 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'02.731 +0.638
12 Thomas LUTHI SWI Liqui Moly Intact GP KALEX 2'02.736 +0.643
13 Edgar PONS SPA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'03.057 +0.964
14 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'03.062 +0.969
15 Andi Farid IZDIHAR INA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'03.674 +1.581
16 Kasma DANIEL MAL Onexox TKKR SAG Team KALEX 2'03.777 +1.684

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Joe ROBERTS USA Tennor American Racing KALEX 2'01.692
2 Sam LOWES GBR EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'01.822 +0.130
3 Enea BASTIANINI ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'01.881 +0.189
4 Hafizh SYAHRIN MAL Openbank Aspar Team SPEED UP 2'02.145 +0.453
5 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'02.178 +0.486
6 Jorge MARTIN SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'02.289 +0.597
7 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'02.345 +0.653
8 Augusto FERNANDEZ SPA EG 0,0 Marc VDS KALEX 2'02.365 +0.673
9 Fabio DI GIANNANTONIO ITA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 2'02.376 +0.684
10 Luca MARINI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'02.494 +0.802
11 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up SPEED UP 2'02.499 +0.807
12 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'02.500 +0.808
13 Stefano MANZI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'02.515 +0.823
14 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'02.653 +0.961
15 Aron CANET SPA Openbank Aspar Team SPEED UP 2'02.766 +1.074
16 Marcos RAMIREZ SPA Tennor American Racing KALEX 2'02.773 +1.081
17 Bo BENDSNEYDER NED NTS RW Racing GP NTS 2'02.827 +1.135
18 Lorenzo BALDASSARRI ITA Flexbox HP 40 KALEX 2'03.308 +1.616