MMB Shop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Doha 2021 – sobota

Foto: Pramac Racing
GP Doha 2021 – sobota
03.04.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – ze sobotních tréninků a kvalifikací na druhý závod letošního Grand Prix na silnici, který se koná v Kataru.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'07.244
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'07.407 +0.163
3 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'07.557 +0.313
4 Izan GUEVARA SPA GASGAS Gaviota Aspar Team GASGAS 2'07.625 +0.381
5 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'07.722 +0.478
6 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'07.788 +0.544
7 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'07.814 +0.570
8 Sergio GARCIA SPA GASGAS Gaviota Aspar Team GASGAS 2'07.873 +0.629
9 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'07.907 +0.663
10 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'08.055 +0.811
11 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'08.234 +0.990
12 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'08.235 +0.991
13 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'08.252 +1.008
14 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'08.313 +1.069
15 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'08.424 +1.180
16 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'08.447 +1.203
17 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'08.463 +1.219
18 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'08.492 +1.248
19 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'08.522 +1.278
20 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'08.547 +1.303
21 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'08.635 +1.391
22 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'08.689 +1.445
23 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.693 +1.449
24 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'08.721 +1.477
25 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'09.018 +1.774
26 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'09.211 +1.967
27 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'09.539 +2.295
28 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 2'10.266 +3.022

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'00.878
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'01.021 +0.143
3 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 2'01.127 +0.249
4 Aron CANET SPA Solunion Aspar Team BOSCOSCURO 2'01.154 +0.276
5 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'01.186 +0.308
6 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'01.201 +0.323
7 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'01.349 +0.471
8 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'01.384 +0.506
9 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 2'01.439 +0.561
10 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'01.528 +0.650
11 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 2'01.667 +0.789
12 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 2'01.674 +0.796
13 Albert ARENAS SPA Solunion Aspar Team BOSCOSCURO 2'01.692 +0.814
14 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 2'01.724 +0.846
15 Yari MONTELLA ITA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'01.921 +1.043
16 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'01.973 +1.095
17 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'02.074 +1.196
18 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'02.086 +1.208
19 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'02.102 +1.224
20 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'02.195 +1.317
21 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'02.363 +1.485
22 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'02.414 +1.536
23 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 2'02.547 +1.669
24 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'02.577 +1.699
25 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'02.652 +1.774
26 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'02.799 +1.921
27 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'03.197 +2.319
28 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'04.514 +3.636

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.064
2 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.347 +0.283
3 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'56.450 +0.386
4 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'56.614 +0.550
5 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'56.647 +0.583
6 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.660 +0.596
7 Enea BASTIANINI ITA Esponsorama Racing DUCATI 1'56.668 +0.604
8 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'56.701 +0.637
9 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'56.718 +0.654
10 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'56.789 +0.725
11 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.855 +0.791
12 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'56.933 +0.869
13 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'56.981 +0.917
14 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'57.335 +1.271
15 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'57.378 +1.314
16 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'57.450 +1.386
17 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'58.633 +2.569
18 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 2'03.348 +7.284
-------------------------
DNS Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI
DNS Luca MARINI ITA SKY VR46 Esponsorama DUCATI
DNS Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI
DNS Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'06.925
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'07.034 +0.109
3 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'07.043 +0.118
4 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'07.354 +0.429
5 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'07.541 +0.616
6 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 2'07.661 +0.736
7 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 2'07.749 +0.824
8 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 2'07.948 +1.023
9 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 2'07.994 +1.069
10 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'08.011 +1.086
11 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 2'08.011 +1.086
12 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 2'08.233 +1.308
13 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 2'08.469 +1.544
---------------------------
DNF Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'05.913
2 Sergio GARCIA SPA GASGAS Gaviota Aspar Team GASGAS 2'06.012 +0.099
3 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'06.158 +0.245
4 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'06.346 +0.433
5 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 2'06.407 +0.494
6 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 2'06.619 +0.706
7 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 2'06.643 +0.730
8 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 2'06.646 +0.733
9 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 2'06.829 +0.916
10 Izan GUEVARA SPA GASGAS Gaviota Aspar Team GASGAS 2'06.833 +0.920
11 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 2'06.967 +1.054
12 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 2'07.025 +1.112
13 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 2'07.108 +1.195
14 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 2'07.145 +1.232
15 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 2'07.197 +1.284
16 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 2'07.252 +1.339
17 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 2'07.429 +1.516
18 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 2'07.498 +1.585

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 1'59.592
2 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'59.827 +0.235
3 Albert ARENAS SPA Solunion Aspar Team BOSCOSCURO 1'59.913 +0.321
4 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.987 +0.395
5 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 2'00.091 +0.499
6 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 2'00.092 +0.500
7 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'00.131 +0.539
8 Yari MONTELLA ITA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'00.232 +0.640
9 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 2'00.448 +0.856
10 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 2'00.581 +0.989
11 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'00.738 +1.146
12 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 2'00.929 +1.337
13 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 2'01.466 +1.874
14 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 2'03.113 +3.521

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'59.055
2 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'59.192 +0.137
3 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'59.327 +0.272
4 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'59.441 +0.386
5 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'59.443 +0.388
6 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'59.692 +0.637
7 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'59.696 +0.641
8 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'59.727 +0.672
9 Aron CANET SPA Solunion Aspar Team BOSCOSCURO 1'59.785 +0.730
10 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'59.809 +0.754
11 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'59.870 +0.815
12 Albert ARENAS SPA Solunion Aspar Team BOSCOSCURO 1'59.885 +0.830
13 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 2'00.012 +0.957
14 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 2'00.040 +0.985
15 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 2'00.077 +1.022
16 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 2'00.108 +1.053
17 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 2'00.142 +1.087
18 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 2'00.532 +1.477

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'54.543
2 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'54.698 +0.155
3 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'54.828 +0.285
4 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'54.855 +0.312
5 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'54.995 +0.452
6 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'55.152 +0.609
7 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.203 +0.660
8 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'55.217 +0.674
9 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'55.253 +0.710
10 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'55.344 +0.801
11 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.348 +0.805
12 Luca MARINI ITA SKY VR46 Esponsorama DUCATI 1'55.385 +0.842
13 Enea BASTIANINI ITA Esponsorama Racing DUCATI 1'55.419 +0.876
14 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'55.495 +0.952
15 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'55.520 +0.977
16 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'55.656 +1.113
17 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.696 +1.153
18 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'55.747 +1.204
19 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'55.755 +1.212
20 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'55.917 +1.374
21 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'55.988 +1.445
22 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'56.421 +1.878

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'53.931
2 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'54.220 +0.289
3 Luca MARINI ITA SKY VR46 Esponsorama DUCATI 1'54.228 +0.297
4 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'54.261 +0.330
5 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'54.402 +0.471
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'54.481 +0.550
7 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'54.528 +0.597
8 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'54.555 +0.624
9 Enea BASTIANINI ITA Esponsorama Racing DUCATI 1'54.632 +0.701
10 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'54.731 +0.800
11 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'54.881 +0.950
12 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'55.823 +1.892

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'53.106
2 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'53.263 +0.157
3 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'53.267 +0.161
4 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'53.303 +0.197
5 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'53.469 +0.363
6 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'53.654 +0.548
7 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'53.705 +0.599
8 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'53.745 +0.639
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'53.785 +0.679
10 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'53.794 +0.688
11 Stefan BRADL GER Repsol Honda Team HONDA 1'54.224 +1.118
12 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'55.096 +1.990