vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Francie 2021 – pátek

Foto: Honda
GP Francie 2021 – pátek
14.05.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky pátečních, volných tréninků na Grand Prix Francie.


Kategorie Moto3 – 1. volný trénink (mokrý trénink)
1 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'53.294
2 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'53.857 +0.563
3 Sergio GARCIA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'53.890 +0.596
4 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'53.933 +0.639
5 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'54.119 +0.825
6 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'54.219 +0.925
7 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'54.250 +0.956
8 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'54.252 +0.958
9 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'54.332 +1.038
10 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'54.474 +1.180
11 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'54.530 +1.236
12 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'54.621 +1.327
13 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'54.737 +1.443
14 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'54.761 +1.467
15 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'54.831 +1.537
16 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'55.288 +1.994
17 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'55.810 +2.516
18 Izan GUEVARA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'55.946 +2.652
19 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'56.017 +2.723
20 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'56.040 +2.746
21 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'56.054 +2.760
22 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'56.138 +2.844
23 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'56.256 +2.962
24 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'56.263 +2.969
25 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'56.334 +3.040
26 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'56.342 +3.048
27 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'57.086 +3.792
28 Takuma MATSUYAMA JPN Honda Team Asia HONDA 1'58.547 +5.253
------------(107% 2'01.224)----------------------
29 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 2'01.427 +8.133

Kategorie MotoGP – 1. volný trénink (mokrý trénink)
1 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.007
2 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'39.488 +1.481
3 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'40.069 +2.062
4 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'40.115 +2.108
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'40.121 +2.114
6 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'40.244 +2.237
7 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'40.256 +2.249
8 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'40.582 +2.575
9 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'40.679 +2.672
10 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'41.029 +3.022
11 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'41.258 +3.251
12 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'41.299 +3.292
13 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'41.423 +3.416
14 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'41.524 +3.517
15 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'41.576 +3.569
16 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'41.641 +3.634
17 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'42.500 +4.493
18 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'42.899 +4.892
19 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'43.045 +5.038
20 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'43.262 +5.255
21 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'43.469 +5.462
22 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'43.644 +5.637

Kategorie Moto2 – 1. volný trénink (mokrý trénink)
1 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'37.535
2 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'37.643 +0.108
3 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'37.678 +0.143
4 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'37.812 +0.277
5 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'37.915 +0.380
6 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.230 +0.695
7 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.302 +0.767
8 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'38.343 +0.808
9 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'38.381 +0.846
10 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'38.503 +0.968
11 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'38.507 +0.972
12 Yari MONTELLA ITA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 1'38.532 +0.997
13 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 1'38.542 +1.007
14 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.595 +1.060
15 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.628 +1.093
16 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'38.699 +1.164
17 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'38.724 +1.189
18 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'38.757 +1.222
19 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'38.779 +1.244
20 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'38.787 +1.252
21 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'38.801 +1.266
22 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.812 +1.277
23 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'38.884 +1.349
24 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'39.000 +1.465
25 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'39.139 +1.604
26 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'39.234 +1.699
27 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'39.666 +2.131
28 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'39.679 +2.144
29 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'39.767 +2.232
30 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'40.574 +3.039
31 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'41.307 +3.772

Kategorie MotoE – 1. volný trénink
1 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'44.938
2 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'44.984 +0.046
3 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.083 +0.145
4 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'45.095 +0.157
5 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'45.246 +0.308
6 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'45.252 +0.314
7 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.430 +0.492
8 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'45.661 +0.723
9 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'45.825 +0.887
10 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'45.842 +0.904
11 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'46.032 +1.094
12 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'46.397 +1.459
13 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'46.473 +1.535
14 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'46.757 +1.819
15 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'46.766 +1.828
16 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'47.538 +2.600
17 Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA 1'48.100 +3.162
18 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'50.731 +5.793

Kategorie Moto3 – 2. volný trénink
1 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'42.150
2 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.276 +0.126
3 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'42.331 +0.181
4 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'42.487 +0.337
5 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.510 +0.360
6 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'42.538 +0.388
7 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'42.553 +0.403
8 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'42.606 +0.456
9 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'42.650 +0.500
10 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'42.755 +0.605
11 Jason DUPASQUIER SWI CarXpert PruestelGP KTM 1'42.773 +0.623
12 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'42.890 +0.740
13 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'42.892 +0.742
14 Sergio GARCIA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'42.915 +0.765
15 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'43.036 +0.886
16 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'43.136 +0.986
17 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'43.181 +1.031
18 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'43.229 +1.079
19 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'43.233 +1.083
20 Izan GUEVARA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'43.247 +1.097
21 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'43.249 +1.099
22 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'43.280 +1.130
23 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'43.321 +1.171
24 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'43.490 +1.340
25 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'43.613 +1.463
26 Takuma MATSUYAMA JPN Honda Team Asia HONDA 1'44.032 +1.882
27 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'44.079 +1.929
28 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'44.234 +2.084
29 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'44.758 +2.608

Kategorie MotoGP – 2. volný trénink
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'31.747
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'31.842 +0.095
3 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'32.136 +0.389
4 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.137 +0.390
5 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.279 +0.532
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'32.296 +0.549
7 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.361 +0.614
8 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'32.632 +0.885
9 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'32.669 +0.922
10 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'32.711 +0.964
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.762 +1.015
12 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'32.800 +1.053
13 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'32.908 +1.161
14 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'32.946 +1.199
15 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.040 +1.293
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.117 +1.370
17 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'33.204 +1.457
18 Tito RABAT SPA Pramac Racing DUCATI 1'33.361 +1.614
19 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'33.536 +1.789
20 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'33.985 +2.238
21 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'34.147 +2.400
22 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'34.520 +2.773

Kategorie Moto2 – 2. volný trénink
1 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.307
2 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.382 +0.075
3 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.605 +0.298
4 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'36.640 +0.333
5 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'36.748 +0.441
6 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'36.813 +0.506
7 Aron CANET SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'36.864 +0.557
8 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'36.959 +0.652
9 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.062 +0.755
10 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.083 +0.776
11 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.165 +0.858
12 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'37.215 +0.908
13 Jorge NAVARRO SPA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO 1'37.316 +1.009
14 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'37.327 +1.020
15 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.423 +1.116
16 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.473 +1.166
17 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'37.497 +1.190
18 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.499 +1.192
19 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.606 +1.299
20 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'37.640 +1.333
21 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'37.815 +1.508
22 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'37.844 +1.537
23 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'38.055 +1.748
24 Albert ARENAS SPA Inde Aspar Team BOSCOSCURO 1'38.072 +1.765
25 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.081 +1.774
26 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'38.326 +2.019
27 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.335 +2.028
28 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'38.458 +2.151
29 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'38.561 +2.254
30 Tommaso MARCON ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'39.645 +3.338
--------------------------
5 Yari MONTELLA ITA MB Conveyors Speed Up BOSCOSCURO

Kategorie MotoE – 2. volný trénink
1 Eric GRANADO BRA One Energy Racing ENERGICA 1'43.909
2 Jordi TORRES SPA Pons Racing 40 ENERGICA 1'44.045 +0.136
3 Lukas TULOVIC GER Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'44.069 +0.160
4 Alessandro ZACCONE ITA Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'44.088 +0.179
5 Dominique AEGERTER SWI Dynavolt Intact GP ENERGICA 1'44.202 +0.293
6 Fermín ALDEGUER SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'44.686 +0.777
7 Miquel PONS SPA LCR E-Team ENERGICA 1'44.886 +0.977
8 Hikari OKUBO JPN Avant Ajo MotoE ENERGICA 1'44.935 +1.026
9 Mattia CASADEI ITA Ongetta SIC58 Squadracorse ENERGICA 1'44.998 +1.089
10 Yonny HERNANDEZ COL Octo Pramac MotoE ENERGICA 1'45.020 +1.111
11 Andrea MANTOVANI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'45.254 +1.345
12 Corentin PEROLARI FRA Tech 3 E-Racing ENERGICA 1'45.374 +1.465
13 Matteo FERRARI ITA Indonesian E-Racing Gresini Moto ENERGICA 1'45.498 +1.589
14 Maria HERRERA SPA OpenBank Aspar Team ENERGICA 1'45.542 +1.633
15 Xavi CARDELUS AND Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'45.836 +1.927
16 Kevin ZANNONI ITA LCR E-Team ENERGICA 1'46.140 +2.231
17 Jasper IWEMA NED Pons Racing 40 ENERGICA 1'46.474 +2.565
18 Andre PIRES POR Avintia Esponsorama Racing ENERGICA 1'47.861 +3.952