vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. července do 1. srpna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

GP Německa 2021 - sobota

GP Německa 2021 - sobota
19.06.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků a kvalifikací na Grand Prix Německa.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'26.317
2 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'26.409 +0.092
3 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'26.459 +0.142
4 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'26.588 +0.271
5 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'26.631 +0.314
6 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'26.676 +0.359
7 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'26.699 +0.382
8 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'26.712 +0.395
9 Sergio GARCIA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'26.730 +0.413
10 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'26.757 +0.440
11 Izan GUEVARA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'26.817 +0.500
12 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'26.889 +0.572
13 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'26.903 +0.586
14 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'26.924 +0.607
15 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'27.009 +0.692
16 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'27.024 +0.707
17 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.048 +0.731
18 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'27.114 +0.797
19 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'27.191 +0.874
20 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'27.205 +0.888
21 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'27.279 +0.962
22 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'27.401 +1.084
23 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'28.230 +1.913
24 Elia BARTOLINI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'28.318 +2.001
25 Joel KELSO AUS CIP Green Power KTM 1'28.331 +2.014
26 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'28.650 +2.333

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'20.348
2 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'20.404 +0.056
3 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'20.433 +0.085
4 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'20.451 +0.103
5 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'20.451 +0.103
6 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'20.501 +0.153
7 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'20.560 +0.212
8 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'20.564 +0.216
9 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'20.662 +0.314
10 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'20.682 +0.334
11 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'20.707 +0.359
12 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'20.749 +0.401
13 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'20.887 +0.539
14 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'20.889 +0.541
15 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'20.903 +0.555
16 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'20.961 +0.613
17 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'20.978 +0.630
18 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'20.988 +0.640
19 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'21.270 +0.922
20 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'21.415 +1.067
21 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'21.447 +1.099
22 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'21.669 +1.321

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'24.003
2 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'24.121 +0.118
3 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'24.183 +0.180
4 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.293 +0.290
5 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'24.397 +0.394
6 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'24.495 +0.492
7 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'24.559 +0.556
8 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'24.577 +0.574
9 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.612 +0.609
10 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'24.619 +0.616
11 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'24.629 +0.626
12 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'24.693 +0.690
13 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.702 +0.699
14 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'24.717 +0.714
15 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'24.724 +0.721
16 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'24.773 +0.770
17 Aron CANET SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.818 +0.815
18 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.844 +0.841
19 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.877 +0.874
20 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.979 +0.976
21 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'25.066 +1.063
22 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'25.153 +1.150
23 Alonso LOPEZ SPA Flexbox HP40 KALEX 1'25.215 +1.212
24 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'25.276 +1.273
25 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'25.301 +1.298
26 Fermín ALDEGUER SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'25.414 +1.411
27 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'25.434 +1.431
28 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'25.501 +1.498
29 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'25.768 +1.765
30 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'26.003 +2.000

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.481
2 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'27.516 +0.035
3 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'27.584 +0.103
4 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'27.714 +0.233
5 Gabriel RODRIGO ARG Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'28.051 +0.570
6 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'28.178 +0.697
7 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'28.183 +0.702
8 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'28.439 +0.958
9 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'28.523 +1.042
10 Joel KELSO AUS CIP Green Power KTM 1'28.713 +1.232
11 Elia BARTOLINI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'28.756 +1.275
12 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'29.041 +1.560

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Filip SALAC CZE Rivacold Snipers Team HONDA 1'26.913
2 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'27.096 +0.183
3 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'27.127 +0.214
4 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'27.228 +0.315
5 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'27.350 +0.437
6 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'27.392 +0.479
7 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'27.398 +0.485
8 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'27.475 +0.562
9 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'27.522 +0.609
10 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'27.629 +0.716
11 Deniz ÖNCÜ TUR Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'27.693 +0.780
12 Izan GUEVARA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'27.899 +0.986
13 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'27.906 +0.993
14 Sergio GARCIA SPA Gaviota GASGAS Aspar Team GASGAS 1'27.919 +1.006
15 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'27.995 +1.082
16 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'28.365 +1.452
17 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'28.393 +1.480
-----------------------
DIS Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'21.397
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'21.480 +0.083
3 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'21.554 +0.157
4 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'21.558 +0.161
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'21.661 +0.264
6 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'21.686 +0.289
7 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'21.767 +0.370
8 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'21.912 +0.515
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'21.924 +0.527
10 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'22.047 +0.650
11 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'22.070 +0.673
12 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'22.073 +0.676
13 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'22.185 +0.788
14 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'22.352 +0.955
15 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'22.401 +1.004
16 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'22.407 +1.010
17 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'22.436 +1.039
18 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'22.455 +1.058
19 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'22.506 +1.109
20 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'22.523 +1.126
21 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'22.617 +1.220
22 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'22.736 +1.339

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'20.644
2 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'20.700 +0.056
3 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'20.736 +0.092
4 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'20.864 +0.220
5 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'20.953 +0.309
6 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'20.972 +0.328
7 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'21.014 +0.370
8 Franco MORBIDELLI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'21.091 +0.447
9 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'21.137 +0.493
10 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'21.154 +0.510
11 Maverick VIÑALES SPA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'21.165 +0.521
12 Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'21.411 +0.767

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'20.236
2 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'20.247 +0.011
3 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'20.447 +0.211
4 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'20.508 +0.272
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'20.567 +0.331
6 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'20.589 +0.353
7 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'20.617 +0.381
8 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'20.659 +0.423
9 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'20.810 +0.574
10 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'20.811 +0.575
11 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'20.949 +0.713
12 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'21.135 +0.899

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'24.122
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.259 +0.137
3 Aron CANET SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.328 +0.206
4 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.344 +0.222
5 Lorenzo DALLA PORTA ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.378 +0.256
6 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'24.569 +0.447
7 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.604 +0.482
8 Alonso LOPEZ SPA Flexbox HP40 KALEX 1'24.619 +0.497
9 Fermín ALDEGUER SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'24.667 +0.545
10 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'24.694 +0.572
11 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'24.738 +0.616
12 Hafizh SYAHRIN MAL NTS RW Racing GP NTS 1'24.874 +0.752
13 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'24.946 +0.824
14 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'24.998 +0.876
15 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'25.407 +1.285
16 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'25.600 +1.478

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'23.397
2 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'23.744 +0.347
3 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'23.769 +0.372
4 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'24.184 +0.787
5 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.296 +0.899
6 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'24.301 +0.904
7 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'24.416 +1.019
8 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'24.439 +1.042
9 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'24.474 +1.077
10 Aron CANET SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.500 +1.103
11 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'24.503 +1.106
12 Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX 1'24.521 +1.124
13 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'24.594 +1.197
14 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'24.600 +1.203
15 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'24.611 +1.214
16 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'24.616 +1.219
17 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'24.624 +1.227
18 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'24.807 +1.410