MMBshop
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. listopadu do 28. listopadu 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Grand Prix Emilia Romagna 2021 – sobota

Foto: Petronas Yamaha SRT
Grand Prix Emilia Romagna 2021 – sobota
23.10.2021
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky volných tréninků a kvalifikací na šestnáctý závod silničního Grand Prix.


Kategorie Moto3 – 3. volný trénink
1 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'51.428
2 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'51.730 +0.302
3 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'51.751 +0.323
4 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 1'51.757 +0.329
5 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'51.873 +0.445
6 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'52.053 +0.625
7 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'52.118 +0.690
8 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'52.122 +0.694
9 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'52.149 +0.721
10 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'52.326 +0.898
11 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'52.348 +0.920
12 Izan GUEVARA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'52.408 +0.980
13 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'52.461 +1.033
14 Daniel HOLGADO SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'52.516 +1.088
15 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'52.523 +1.095
16 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'52.575 +1.147
17 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'52.658 +1.230
18 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 1'52.680 +1.252
19 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'52.712 +1.284
20 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'52.836 +1.408
21 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'52.870 +1.442
22 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'53.157 +1.729
23 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'53.212 +1.784
24 Mario AJI INA Honda Team Asia HONDA 1'53.255 +1.827
25 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'53.570 +2.142
26 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'53.860 +2.432
27 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'53.933 +2.505
28 David ALONSO COL GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'53.968 +2.540

Kategorie MotoGP – 3. volný trénink
1 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'40.384
2 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'40.471 +0.087
3 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'40.520 +0.136
4 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'40.832 +0.448
5 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'40.855 +0.471
6 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'40.925 +0.541
7 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'40.942 +0.558
8 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'40.964 +0.580
9 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'40.967 +0.583
10 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'40.985 +0.601
11 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'41.121 +0.737
12 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'41.129 +0.745
13 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'41.168 +0.784
14 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'41.236 +0.852
15 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'41.275 +0.891
16 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'41.485 +1.101
17 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'41.538 +1.154
18 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'41.791 +1.407
19 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'41.876 +1.492
20 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'41.888 +1.504
21 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'42.023 +1.639
22 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'42.251 +1.867
23 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'42.601 +2.217
-----------------------------
DNC Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA

Kategorie Moto2 – 3. volný trénink
1 Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX 1'47.902
2 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'47.905 +0.003
3 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'48.404 +0.502
4 Fermín ALDEGUER SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'48.436 +0.534
5 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'48.447 +0.545
6 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'48.705 +0.803
7 Aron CANET SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'48.750 +0.848
8 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'48.788 +0.886
9 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'48.805 +0.903
10 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'48.832 +0.930
11 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'48.959 +1.057
12 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'49.024 +1.122
13 Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'49.040 +1.138
14 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'49.074 +1.172
15 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'49.150 +1.248
16 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'49.239 +1.337
17 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'49.408 +1.506
18 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'49.537 +1.635
19 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'49.545 +1.643
20 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'49.860 +1.958
21 Mattia CASADEI ITA Italtrans Racing Team KALEX 1'49.990 +2.088
22 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'50.039 +2.137
23 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'50.448 +2.546
24 Tommaso MARCON ITA NTS RW Racing GP NTS 1'50.922 +3.020
25 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'51.424 +3.522
26 Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'52.234 +4.332
27 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'52.311 +4.409
28 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'52.395 +4.493
--------------------------
DNS Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX
DNS Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX

Kategorie Moto3 – 1. kvalifikace
1 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 1'48.828
2 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'50.053 +1.225
3 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'50.260 +1.432
4 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'50.503 +1.675
5 Romano FENATI ITA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'50.522 +1.694
6 Ryusei YAMANAKA JPN CarXpert PruestelGP KTM 1'50.590 +1.762
7 Carlos TATAY SPA Avintia Esponsorama Moto3 KTM 1'50.662 +1.834
8 Andrea MIGNO ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'50.819 +1.991
9 Mario AJI INA Honda Team Asia HONDA 1'51.163 +2.335
10 Tatsuki SUZUKI JPN SIC58 Squadra Corse HONDA 1'51.280 5 8 2.452
11 David ALONSO COL GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'52.013 +3.185
12 Jeremy ALCOBA SPA Indonesian Racing Gresini Moto3 HONDA 1'52.084 +3.256
13 Kaito TOBA JPN CIP Green Power KTM 1'52.230 +3.402
14 Maximilian KOFLER AUT CIP Green Power KTM 1'53.602 +4.774

Kategorie Moto3 – 2. kvalifikace
1 Niccolò ANTONELLI ITA Avintia VR46 Academy KTM 1'48.563
2 Filip SALAC CZE CarXpert PruestelGP KTM 1'49.174 +0.611
3 Riccardo ROSSI ITA BOE Owlride KTM 1'49.280 +0.717
4 Izan GUEVARA SPA GAVIOTA GASGAS Aspar Team GASGAS 1'49.495 +0.932
5 Pedro ACOSTA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'49.582 +1.019
6 Jaume MASIA SPA Red Bull KTM Ajo KTM 1'49.633 +1.070
7 Alberto SURRA ITA Rivacold Snipers Team HONDA 1'49.677 +1.114
8 Stefano NEPA ITA BOE Owlride KTM 1'49.697 +1.134
9 Xavier ARTIGAS SPA Leopard Racing HONDA 1'50.211 +1.648
10 Ayumu SASAKI JPN Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'50.352 +1.789
11 Adrian FERNANDEZ SPA Sterilgarda Max Racing Team HUSQVARNA 1'50.609 +2.046
12 John MCPHEE GBR Petronas Sprinta Racing HONDA 1'50.695 +2.132
13 Yuki KUNII JPN Honda Team Asia HONDA 1'50.746 +2.183
14 Dennis FOGGIA ITA Leopard Racing HONDA 1'50.988 +2.425
15 Andi Farid IZDIHAR INA Honda Team Asia HONDA 1'51.004 +2.441
16 Darryn BINDER RSA Petronas Sprinta Racing HONDA 1'51.025 +2.462
17 Lorenzo FELLON FRA SIC58 Squadra Corse HONDA 1'51.349 +2.786
18 Daniel HOLGADO SPA Red Bull KTM Tech 3 KTM 1'51.726 +3.163

Kategorie MotoGP – 4. volný trénink
1 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'37.441
2 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.535 +0.094
3 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'38.848 +1.407
4 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'38.889 +1.448
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'39.149 +1.708
6 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'40.018 +2.577
7 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'40.177 +2.736
8 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'40.311 +2.870
9 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'41.238 +3.797
10 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'41.269 +3.828
11 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'41.306 +3.865
12 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 1'41.430 +3.989
13 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'41.893 +4.452
14 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'42.279 +4.838
15 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'42.562 +5.121
16 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'42.794 +5.353
17 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'43.069 +5.628
18 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'43.465 +6.024
19 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'43.585 +6.144
----------------- (107% 1'44.261) --------------
DNC Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'44.337 +6.896
DNC Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'44.345 +6.904
DNC Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'44.974 +7.533
DNC Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'47.606 +10.165
DNS Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA

Kategorie MotoGP – 1. kvalifikace
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'33.393
2 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'34.099 +0.706
3 Fabio QUARTARARO FRA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'34.411 +1.018
4 Alex RINS SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'34.418 +1.025
5 Alex MARQUEZ SPA LCR Honda CASTROL HONDA 1'34.454 +1.061
6 Takaaki NAKAGAMI JPN LCR Honda IDEMITSU HONDA 1'34.875 +1.482
7 Maverick VIÑALES SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'35.193 +1.800
8 Enea BASTIANINI ITA Avintia Esponsorama DUCATI 1'35.236 +1.843
9 Joan MIR SPA Team SUZUKI ECSTAR SUZUKI 1'35.683 +2.290
10 Brad BINDER RSA Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'36.478 +3.085
11 Andrea DOVIZIOSO ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'36.639 +3.246
12 Michele PIRRO ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'37.880 +4.487
13 Valentino ROSSI ITA Petronas Yamaha SRT YAMAHA 1'37.948 +4.555
------------------------------
DNS Lorenzo SAVADORI ITA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA

Kategorie MotoGP – 2. kvalifikace
1 Francesco BAGNAIA ITA Ducati Lenovo Team DUCATI 1'33.045
2 Jack MILLER AUS Ducati Lenovo Team DUCATI 1'33.070 +0.025
3 Luca MARINI ITA SKY VR46 Avintia DUCATI 1'33.130 +0.085
4 Pol ESPARGARO SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.313 +0.268
5 Miguel OLIVEIRA POR Red Bull KTM Factory Racing KTM 1'33.439 +0.394
6 Franco MORBIDELLI ITA Monster Energy Yamaha MotoGP YAMAHA 1'33.526 +0.481
7 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team HONDA 1'33.850 +0.805
8 Iker LECUONA SPA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'33.893 +0.848
9 Danilo PETRUCCI ITA Tech 3 KTM Factory Racing KTM 1'34.140 +1.095
10 Johann ZARCO FRA Pramac Racing DUCATI 1'34.687 +1.642
11 Aleix ESPARGARO SPA Aprilia Racing Team Gresini APRILIA 1'34.963 +1.918
12 Jorge MARTIN SPA Pramac Racing DUCATI 2'24.631 +51.586

Kategorie Moto2 – 1. kvalifikace
1 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'37.198
2 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'37.543 +0.345
3 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'37.584 +0.386
4 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.878 +0.680
5 Cameron BEAUBIER USA American Racing KALEX 1'38.097 +0.899
6 Fabio DI GIANNANTONIO ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX 1'38.122 +0.924
7 Marcel SCHROTTER GER Liqui Moly Intact GP KALEX 1'38.366 +1.168
8 Lorenzo BALDASSARRI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA 1'38.748 +1.550
9 Barry BALTUS BEL NTS RW Racing GP NTS 1'39.543 +2.345
10 Marco BEZZECCHI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'40.068 +2.870
11 Tommaso MARCON ITA NTS RW Racing GP NTS 1'43.096 +5.898
------------------------------
DNC Nicolò BULEGA ITA Federal Oil Gresini Moto2 KALEX
DNC Tony ARBOLINO ITA Liqui Moly Intact GP KALEX
DNC Joe ROBERTS USA Italtrans Racing Team KALEX
DNC Simone CORSI ITA MV Agusta Forward Racing MV AGUSTA
DNC Mattia CASADEI ITA Italtrans Racing Team KALEX

Kategorie Moto2 – 2. kvalifikace
1 Sam LOWES GBR Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.510
2 Jorge NAVARRO SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'36.555 +0.045
3 Augusto FERNANDEZ SPA Elf Marc VDS Racing Team KALEX 1'36.744 +0.234
4 Aron CANET SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'36.950 +0.440
5 Celestino VIETTI ITA SKY Racing Team VR46 KALEX 1'37.100 +0.590
6 Marcos RAMIREZ SPA American Racing KALEX 1'37.300 +0.790
7 Stefano MANZI ITA Flexbox HP40 KALEX 1'37.511 +1.001
8 Albert ARENAS SPA Aspar Team Moto2 BOSCOSCURO 1'37.558 +1.048
9 Raul FERNANDEZ SPA Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.602 +1.092
10 Somkiat CHANTRA THA IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'37.686 +1.176
11 Thomas LUTHI SWI Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.695 +1.185
12 Bo BENDSNEYDER NED Pertamina Mandalika SAG Team KALEX 1'37.767 +1.257
13 Fermín ALDEGUER SPA +EGO Speed Up BOSCOSCURO 1'37.780 +1.270
14 Remy GARDNER AUS Red Bull KTM Ajo KALEX 1'37.825 +1.315
15 Hector GARZO SPA Flexbox HP40 KALEX 1'37.904 +1.394
16 Xavi VIERGE SPA Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.482 +1.972
17 Jake DIXON GBR Petronas Sprinta Racing KALEX 1'38.556 +2.046
18 Ai OGURA JPN IDEMITSU Honda Team Asia KALEX 1'39.683 +3.173