vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. srpna do 9. srpna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Guidotti: Budeme pokračovat s Bagnaiou

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Pramac
Guidotti: Budeme pokračovat s Bagnaiou
12.07.2020
 

Manažer týmu Pramac Racing potvrdil, že prodloužení smlouvy s Francesco Bagnaiou na sezonu 2021 je již nyní téměř jasné.


Po letošní sezoně opouští satelitní tým Pramac Ducati australský závodník Jack Miller, jenž se po několika letech u Pramacu přesouvá do továrního týmu Ducati. Na jeho místo již má Pramac podepsaného mladého španělského závodníka – Jorge Martina, který přichází z Moto2.

Jméno druhého jezdce zatím ještě není definitivně potvrzeno, ale jak nyní potvrdil manažer týmu, pan Francesco Guidotti, počítá s tím, že smlouva s Francesco Bagnaiou bude prodloužena i na další období.

„Pro Francesca to bude další velký výzva, stejně tak, jako pro nás. Myslím si, že prodloužení jeho aktuální smlouvy je již téměř jisté, nicméně ještě není vyřízené. Líbí se mi myšlenka, že by jej tato situace mohla motivovat k lepším výkonům, ale na druhou stranu jej nechceme nijak stresovat. Věřím, že sezonu odstartuje správným směrem a poté velmi rychle podepíšeme novou smlouvu,“ řekl Francesco Guidotti.