vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Lorenzo: Jsou jen 2 možnosti

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Lorenzo: Jsou jen 2 možnosti
27.06.2020
 

Jorge Lorenzo přiznává, že pokud by na stole ležela nabídka od továrního týmu Ducati, rozhodně by neodmítl.


S ohledem na skutečnost, že situace ve vyjednávání o prodloužení aktuální smlouvy Andrey Doviziosa se u Ducati zasekla na bodu mrazu, musejí manažeři tovární formace boloňské továrny hledat další alternativy.

Je dobře známo, že Dovizioso požaduje větší výplatu, než mu Ducati byla ochotna na příští sezonu nabídnout, takže je velmi těžké předvídat, zda některá ze zainteresovaných stran udělá krok zpět. Pokud by se tak nestalo, jedním z možných kandidátů je Jorge Lorenzo, který v případě nabídky od Ducati comeback nevylučuje.

„Nemohu říct, že by mi nechyběl pocit vítězství, ale pokud se budu chtít vrátit k závodění, musel bych mít techniku, na které bych dokázal vyhrávat. Pokud bych takovou nabídku měl na stole, hodně bych přemýšlel, protože si myslím, že i ve 33 letech jsem ve stavu, kdy bych měl na to, abych bojoval o mistrovský titul. Zatím ale taková nabídka na stole neleží. Momentálně je ale jasné, že jsou zde jen dvě varianty – tovární Yamaha nebo tovární Ducati. Yamaha má ale všechny tovární motorky pro příští rok obsazené, takže jediná varianta, která je stále otevřená, je Ducati,“ řekl Jorge Lorenzo