nzi-2020
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Marc Marquez se vrátil do paddocku MotoGP

Foto: Honda
Marc Marquez se vrátil do paddocku MotoGP
25.09.2020
 

Poprvé od Jerezu 25. července se Marc Marquez vrátil do paddocku MotoGP, aby navštívil tým Repsol Honda a informoval je o svém zotavení.


Po absolvování negativního testu PCR byl osminásobný Mistr světa Marc Marquez dychtivý vrátit se do paddocku MotoGP a po tak dlouhém oddělení vidět svůj tým. S úsměvem na tváři byl Marquez zpět ve svém živlu, když si užíval setkání s vedením HRC a znovu viděl svůj stroj Repsol Honda RC213V. Samozřejmě bylo třeba se zúčastnit několika povinností, protože světová média toužila po Marquezovi a chtěla slyšet více, než bylo zveřejněno v jeho nedávno vydaném rozhovoru. Po krátké, ale příjemné návštěvě se Marc Marquez vrátil domů do Cervery, aby pokračoval ve své rehabilitaci.

Marc Marquez
„Bylo skvělé vrátit se do paddocku MotoGP a znovu vidět můj tým a HRC. Samozřejmě jsme spolu mluvili po telefonu, ale opravdu mi hodně chybělo osobní setkání. Bylo skvělé je vidět, ale také vidět mou motorku Byla tu část mě, která určitě chtěla znovu jezdit, zvláště po posazení na motorku, ale nyní je čas být trpělivý. Bylo dobré přijet sem a promluvit si nejen s týmem, ale také s Hondou, se kterou jsme začali dělat plán na rok 2021. Přál bych si, abych zde ve svém domácím závodě mohl během tohoto víkendu jezdit, ale místo toho si ho rád pustím v televizi.“