KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 27. června do 3. července 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Mooney VR46 Racing před polovinou sezony

Foto: Mooney VR46 Racing Team
Mooney VR46 Racing před polovinou sezony
23.06.2022
 

Poslední závod před letní přestávkou mají před sebou Marini a Bezzecchi na trati v Assenu, aby potvrdili, že patří mezi nejsilnější borce.


Zastávka týmu Mooney VR46 Racing na legendárním okruhu v Assenu: závod TT (Tourist Trophy) patří mezi nejoblíbenější tratě jezdců MotoGP a pro Lucu Mariniho a Marca Bezzecchiho bude znamenat polovinu první poloviny sezony 2022.
Pevný, konzistentní a rostoucí Luca se vrací na trať, která dobře vyhovuje jeho jezdeckému stylu, aby potvrdil, že patří mezi nejkonkurenceschopnější jezdce současnosti, a aby usiloval o ambiciózní výsledky poté, co se v posledních čtyřech závodech na své Ducati Desmosedici GP dostal do Top10.
V akci bude také Marco, který v neděli poprvé vyzkouší velmi rychlou nizozemskou trať - "katedrálu rychlosti" - na motocyklu MotoGP. Cílem je dostat se na body, a co nejvíce se přiblížit Top10.

Luca Marini
„Assen je úplně jiná trať a rozhodně mnohem techničtější než ty, se kterými jsme se potýkali v posledních týdnech. Jsem zvědavý, jaký budu mít v pátek pocit, jestli dokážu jezdit rychle hned od prvního tréninku. Je zde mnoho silných jezdců, ale můžeme s celým týmem postavit dobrý víkend a bojovat o pozice, na kterých záleží.“

Marco Bezzecchi
„Dva po sobě jdoucí závody jsou vždycky těžké V Assenu, na velmi obtížné trati, to určitě nebude snadné, ale vracíme se z dobrého víkendu na tak komplikované trati, jako je Sachsenring, kde se mi díky týmové práci podařilo prožít pěkný víkend. Kvalifikace, jak se ukázalo v Německu, bude pro závod klíčová. Uděláme vše pro to, abychom se trefili do druhé kvalifikace.“