vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Morbidelli: Valeho budu chtít porážet

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Petronas
Morbidelli: Valeho budu chtít porážet
26.09.2020
 

Franco Morbidelli se těší na příští sezonu s Rossim v týmu, ale zároveň dodává, že jej bude chtít porážet.


Jak jsme vás již informovali, italský závodník Valentino Rossi před startem Grand Prix Katalánska na okruhu v Montmeló u Barcelony potvrdil, že všechny detaily jeho kontraktu s týmem Petronas Yamaha jsou již vyřešené a samotnému podpisu tak nestojí nic v cestě.

Tuto novinky velmi pozitivně přivítal Rossiho budoucí týmový kolega – jeho krajan Franco Morbidelli. Jak Franco v jednom z rozhovorů prohlásil, je to pro něj téměř jako splněný sen a na sezonu 2021 se již moc těší.

„Ještě jsem ani neměl prostor přemýšlet nad tím, co to pro mne všechno znamená, když budu mít Rossi v roce 2021 v týmu. Jsem přesvědčen o tom, že být týmovým kolegou takové legendy, jakou Valentino bezesporu je bude skvělé. Je to něco, co si budu pamatovat na celý život. Máme s Valem spoustu společného a v příštím roce pojedeme i na stejné motorce, takže budeme mít totožný materiál. Je mi jasné, že mne bude chtít porážet, ale u mne to bude úplně stejné, takže se na tu soutěživost mezi námi už moc těším. Znám to již z našich tréninků na ranči, kde jsme spolu zažili spoustu soubojů,“ řekl Franco Morbidelli.