vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 9. května do 15. květen 2022.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Nástěnný kalendář Grand Prix 2022

Text a foto: MPA Foto
Nástěnný kalendář Grand Prix 2022
19.12.2021
 

Agentura MPA Foto také v letošním roce nabízí tradiční nástěnný kalendář s tématikou silničního Grand Prix.


Vážený zákazníku a fanoušku motocyklového sportu,

stejně jako v letech předešlých, i letos se nám po neskutečných "porodních" bolestech způsobených tím co nese doba, podařilo vytvořit nástěnný kalendář se závodní motocyklovou tématikou nazvaný Moto Grand Prix 2022 /viz. foto v příloze: Titulní strana letošní edice 2022/ a protože jste roky byl a doufáme, že i stále jste a v budoucnu i nadále budete naším zákazníkem, tak dle hesla: "stále lepší pozdě, než vůbec", Vám nabízíme možnost si již tradiční kousek znovu objednat.

I tradiční předvánoční čas je pak navíc tím správným momentem, aby od nového roku Vaše stěny v pracovně, kanceláři, garáži či doma rozzářily akční snímky z MotoGP. Nové vydání má již také jak jinak než již tradičních 13 listů a i rozměr je stále stejný 46 x 32 cm. Co jsme však po letech udržet nedokázali, byť jsme se o to hodně snažili, je ovšem cena. Naše životy doznaly velkých změn, které se promítly komplexně do společnosti a tak je naše nová cena za kus 300 kč (+ poštovné, balné), a věřte, že nás to strašně mrzí, nicméně na druhé straně potěšit někoho blízkého něčím tak tradičním je zřejmě stále k nezaplacení.

Věříme tomu, že nový kalendář na rok 2022 se bude líbit stejně jako ty edice předešlé a Vy nám i v této nelehké době zachováte svoji přízeň.

Kontaktní údaje pro objednání jsou viz níže uvedený email či telefon a my uděláme maximum proto, abychom jej doručili co nejdříve.

s pozdravem
MPAFoto.com


Kontakt:
email: mpafoto@centrum.cz
tel: 775 965 642