vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 6. července do 12. července 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Oficiálně: Jack Miller za tovární Ducati

Foto: Ducati
Oficiálně: Jack Miller za tovární Ducati
27.05.2020
 

Ještě včera továrna Ducati vše tajila, dnes přišla oficiální zpráva, že australský pilot Jack Miller pojede v roce 2021 v barvách továrního Ducati Teamu.


Závodní oddělení Ducati Corse dnes dopoledne oznámilo, že Jack Miller bude jedním ze dvou oficiálních jezdců Teamu Ducati v Mistrovství světa MotoGP 2021. Továrna z Borgo Panigale a 25letý australský jezdec dosáhli dohody pro příští sezonu s možností prodloužení smlouvy také na rok 2022.

Jack Miller
„Nejprve chci vřele poděkovat Paolo Campinotimu, Francesco Guidottimu a všem v týmu Pramac Racing, za velkou podporu, kterou jsem od nich dostával během společných dva a půl roku práce. Je pro mne ctí být schopen pokračovat ve své kariéře MotoGP u továrny z Borgo Panigale. Rád bych poděkoval celému managementu Ducati, Claudiu, Gigimu, Paolovi a Davideovi, za to, že mi důvěřovali a dali mi tuto neuvěřitelnou příležitost. Těším se, až odstartuje tato sezona a jsem připraven plně se zavázat k odpovědnosti za to, že v roce 2021 budu oficiálním jezdcem Ducati."