vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. září do 20. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Pedrosa: Nad comebackem nepřemýšlím

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: KTM
Pedrosa: Nad comebackem nepřemýšlím
28.06.2020
 

Dani Pedrosa je v roli testovacího jezdce spokojený a jak sám potvrdil, nad comebackem rozhodně nepřemýšlí.


Dani Pedrosa se po ukončení své aktivní závodnické kariéry rozhodl nastoupit k rakouské továrně KTM jako oficiální testovací jezdec. V této roli je již Pedrosa aktivní více než jeden rok a jak sám říká, zatím mu tato pozice plně vyhovuje a rozhodně nezvažuje nad návratem do závodění.

I Pedrosův testovací program byl stejně jako všechno ostatní výrazně ovlivněn letošní pandemií a Dani se na motocykl posadil až 27. května, kdy testoval na rakouském Red Bull Ringu. Jak nyní Dani prozradil, s progresem, který u KTM zaznamenal, je spokojený.

„Chci se ještě naučit spoustu věcí, ale letos jsem toho bohužel stejně jako všichni ostatní zatím mnoho nestihl. Nad návratem do MotoGP ale rozhodně nepřemýšlím, motivace je vždy způsobená potenciálem vítězství, ale to aktuálně není můj případ. Celkově jsem u KTM spokojený s progresem, který jsme na motorce zaznamenali. Je to pro mne velká výzva vyvíjet tento projekt. Když v budoucnu uvidíme, že je KTM již v té správné fázi, tak uvidíme, co se stane,“ řekl Dani Pedrosa