vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 28. září do 4. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Petrucci: Šampionát bude překvapením

Text: jnyk, Zdroj: TZ Ducati
Petrucci: Šampionát bude překvapením
03.04.2020
 

Danilo Petrucci prohlásil, že letošní šampionát bude velkým překvapením pro každého.


Danilo Petrucci je jedním z těch italský závodníků, jehož zemi postihla vůbec nejpřísnější karanténní opatření. Jak nyní Petrux v rozhovoru přiznal, v těchto podmínkách není mnoho aktivit, jak by se mohl připravovat na restart sezony 2020.

I proto se Danilo soustředí především na doléčení zraněného ramene, které by chtěl dát do chvíle, než znovu odstartuje sezony 2020, do stoprocentního stavu.

„Tato situace je obtížná, ale bohužel nám nezbývá nic jiného než se s tím vypořádat. Snažím se využít tohoto času k dořešení některých fyzických problémů, jako například doléčení zraněného ramene nebo nohy. Dělám doma fyzioterapii a snažím se i lehce trénovat. V letošním roce bych chtěl zlepšit mé výsledky z loňského roku, což znamená bojovat o pódium v každém závodě. Letošní šampionát ale bude jedním velkým překvapením, nikdo nebyl zvyklý na tak intenzivní program v závěru sezony. Kalendář je extrémně nabitý především v posledních měsících, takže na to musíme být dobře připraveni jak fyzicky, tak i psychicky. Upřímně, už se nemohu dočkat,“ řekl Danilo Petrucci.