vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Pringel: Musíme být trpěliví

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Michelin
Pringel: Musíme být trpěliví
21.03.2020
 

Obchodní ředitel okruhu v Silverstone vyzývá k trpělivosti, zároveň si je ale vědom toho, že i Grand Prix Velké Británie by mohla být ohrožena.


Neustále se šířící epidemie v Evropě potkává stále více zemí, jednou z nich je i ostrovní Velká Británie. Zde je sice Grand Prix silničních motocyklů naplánována až na závěr srpna, i přesto ale již na okruhu v Silverstone vznikají pochybnosti.

Jak nyní potvrdil obchodní ředitel této trati, pan Stuart Pringel, momentálně nikdo nedokáže předvídat, jak se bude celá situace v následujících měsících vyvíjet. Pokud by ale restrikce a opatření trvaly až do prázdnin, je si tento muž vědom skutečnosti, že by mohly ovlivnit i pořádání Grand Prix v Silverstone.

„Skutečnost je taková, že v současné chvíli opravdu nikdo nedokáže předvídat, jakým směrem se bude situace vyvíjet. My samozřejmě podnikneme všechny potřebné krok k tomu, aby se u nás závody Formule 1 i MotoGP mohly dojet. Pokud by to nebylo možné, museli bychom diskutovat o náhradních termínech nebo úplném zrušení,“ řekl Stuart Pringel