vr2020_950
KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. června do 20. června 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

Rivola: Jdeme správným směrem

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Rivola: Jdeme správným směrem
07.05.2021
 

Massimo Rivola hodnotí zlepšující se výsledky Aprilie, ale zároveň dodává, že se ještě rozhodně nejedná o stav, se kterým by byl spokojený.


Tovární tým italské Aprilie v královské kubatuře MotoGP zaznamenal v posledních závodech výrazný progres, a především španělský závodník Aleix Espargaró se již pravidelně zapojuje do bojů o první pětku.

Tuto skutečnost nyní zmínil i samotný závodní ředitel Aprilie – pan Massimo Rivola. Dle jeho slov je zde vidět jasný progres kupředu, zároveň ale ještě pořád výsledky nejsou takové, na jaké cílí. I proto Rivola dodává, že rozhodně nemohou usnout na vavřínech.

„Dosavadní závody v letošní sezoně byly dobré, ale zároveň je pravdou, že výsledky ještě nebyly takové, jaké bychom si představovali. Šestá místa nejsou to, na co bychom primárně cílili. Ale samozřejmě je to potvrzení, že jdeme správným směrem a my v naší práci neustále pokračujeme. V Jerezu jsme měli šanci na dobrý výsledek, protože jsme tam hodně testovali, ale je pravdou, že například Honda tam testovala výrazně více. Celkově nám ale trať v Jerezu sedí, protože pasuje charakteristice naší motorky,“ řekl Massimo Rivola.